COVID
Salóny jsou OTEVŘENY! Těšíme se na Vás.

O nás

O nás

Kodecar vznikl v roce 1992 s osmi zaměstnanci, šesti auty a plánem prodávat tehdy téměř neznámá japonská auta v ostravském Přívoze. Dvacet pět let poté je z Kodecaru firma se stovkou zaměstnanců, třemi pobočkami a tisíci zákazníky.

Mnohé se změnilo, ale náš cíl zůstává pořád stejný. Dobře odvedená, poctivá práce. Za každou opravou, předaným autem, za každým utáhnutím šroubku stojí souhra celého našeho týmu. Mechanici, skladníci, prodejci, asistenti, Ondra, Veronika, Jiří… Jsme jeden tým.

Podívejte se, jak vracíme lidem pohyb

Vše, co děláme se týká pohybu, rychlosti. Cílem našich charitativních aktivit je tak vracet lidem okolo nás pohyb. Úpravy aut pro vozíčkáře, osvěta, HandyCyklo Maraton, Dny Handicapu… Pomáhame tam, kde to má smysl.

Vozíček pro Kubu

Nejenom velké projekty, ale i jednotlivci potřebují naši pomoc. Kuba, od pěti let upoután na invalidní vozík, už nutně potřeboval lepší, větší vozíček. Jsme moc rádi, že jsme mohli Kubovi s nákupem nového vozíčku pomoci.

Veselý vozíček a sledgehockey

Speciální vybavení pro nadějného sledgehokejistu Lukáše nám pomohli vybrat experti z Veselého vozíčku. Lukáši, jsi borec a ať ti to střílí.

Evropské dny handicapu 2015, 2016. 2017. 2018 i 2019

Mezinárodní akce, která pomáhá odborníkům z neziskovým organizací vyměnit si své zkušenosti z praxe a zlepšit tak služby pro osoby s handicapem. Jsme hrdí na to, že můžeme pravidelně být u této události evropského významu a poskytovat účastníkům potřebné auta.

Handy Cyklo Maraton 2014, 2015, 2016, 2018

2222 km napříč Českem a Slovenskem, limit 111 hodin, týmy složené smíšeně ze zdravých a handicapovaných sportovců – to je ve zkratce Handy Cyklo Maraton. Ostravský tým se může každoročně spolehnout na naše vozy.

Volné
pozice

Hledáme přijímacího technika

I přesto, že je tězká doba, naše firma se brzy rozšíří o novou značku/značky a proto hledáme nového kolegu pro náš tým na pozici příjmacího technika.

Zajímáte se o automobily? Rádi komunikujete s lidmi? Umíte naslouchat a jste empatičtí?

Pošlete svuj životopis na adresu sekretariat.citroen@kodecar.cz 

Těšíme se!

Zjistit více

Hledáme obchodníky

U nás se můžeš vypovídat do sytosti a ještě dostat hezky zaplaceno.

Hledáme totiž prodejce, který je opravdový automobilový nadšenec. Prezentovat a prodávat jednotlivé modely Mazda, Citroën nebo Mitsubishi totiž není jen obchodničina. Pro milovníka aut je to radost. Radost z dobrého doporučení, radost ze spokojeného klienta v novém, voňavém voze.

Přidáš se do našeho týmu?

Zjistit více