Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

x

MG

Jsme hrdí na dlouhou historii

Od založení Morris Garages v roce 1924 překvapovalo MG svými schopnostmi předbíhat dobu. Vozy této kultovní značky jsou nyní k dispozici nové generaci zájemců. Moderní, atraktivní, elektrifikované, nabité energií a připravené na budoucí výzvy.

Udržitelná mobilita

MG nabízí evropským motoristům široký výběr vozů s elektrifikovaným pohonem pro udržitelnou mobilitu. Vozů navržených a vyráběných speciálně pro ně. Stvořených s cílem naplňovat jejich specifické touhy a přání.

Pro všechny

Značka MG zpřístupňuje elektrický pohon všem zájemcům, připraveným přijmout za svůj „elektrický“ životní styl. Představujeme modernizovaný čistý elektromobil MG ZS EV, který nyní nabízí ještě více pohodlí a delší dojezd. Další vhodnou volbou pro každodenní cestování s nízkými emisemi je model MG EHS Plug-in Hybrid. A naše zbrusu nová vlajková loď MARVEL R kombinuje podmanivý design s prvotřídní kvalitou a kultivovaností. Ale to není vše. Modely MG nyní v ještě vyšší míře naplňují potřeby udržitelné mobility. Nejnovější přírůstek MG5 představuje první elektrické kombi světa.

V Evropě, pro Evropany

Modely MG navrhujeme pro evropské zákazníky; naše vozy zhmotňují v první řadě udržitelnou, chytrou, praktickou a cenově dostupnou mobilitu. Vznikají v návrhářských centrech MG v Šanghaji ve spolupráci se studiem pokročilého designu v Londýně. Vyrábějí se v Číně a v řadě evropských zemí se již prodávají.

MG Motor je oficiálním světovým partnerem FC Liverpool. Partnerská spolupráce mezi světově proslulým fotbalovým týmem z Anglie a automobilovou značkou s britskými kořeny prostupuje na řadu globálních trhů.

Zatímco fotbalový klub z Liverpoolu se přes 130 let pohybuje na výsluní fotbalového světa, pozoruhodná historie MG v prostředí motosportu sahá do roku 1924. Tato oficiální partnerská spolupráce představuje skvělou kombinaci postavenou na nadšení z inspirativní budoucnosti.

Od června 2021 je MG Motor rovněž oficiálním partnerem a dodavatelem vozů pro Olympique Lyon. Proslulý francouzský fotbalový klub, založený v roce 1899, je součástí francouzské 1. ligy. Olympique Lyon se řadí na evropskou špičku a od roku 2016 hraje v Parc Olympique Lyonnais na stadionu s 59 186 místy k sezení. Olympique Lyon je klub mladý srdcem s důrazem na pokrok a trvalou udržitelnost.