Recenze

Celkem 432 recenzí.

370 X
Created with Sketch.
41 X
Created with Sketch. Created with Sketch.
9 X
Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch.
1 x
Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch.
10 x

4.8


Jak nás hodnotíte? Přesvědčte se sami, že spokojenost vás, našich zákazníků, je ve všech salonech Kodecar na prvním místě. Na této stránce uvádíme všechny recenze, které na různých internetových stránkách a sociálních sítích obdržíme. Nic nemažeme, nic nepřepisujeme. Přesvědčivé, že?
Richard Krajčo
Je to už přes deset let, kdy jsem poprvé vstoupil do autosalonu Kodecar. Předtím jsem ho neznal, vlastně jsem tam zabloudil po té, co mě špatná zkušenost odehnala odjinud. A Kodecar byl najednou jako zjevení. Ochota, vstřícnost, profesionalita. Od té doby udělal Kodecar ještě spoustu mílových kroků vpřed a jak vidíte - já tehdy vstoupil a ještě jsem nevystoupil. Nebyl totiž důvod :-) Citroen Xara Picasso, 3x Mitsubishi Pajero, Citroen Jumper, Mercedes GL, Mercedes V, Mercedes Sprinter, Citroen C4 - to jsou všechno vozy, které mě s Kodecarem pojí. A pojit dále budou. Vstupte taky. Budete spokojeni. Jako já. Jako já a celá moje rodina. A jako Kryštof :-) Velká díky všem v KODECARu.
STANISLAV PYŠ
Naprostá spokojenost. Po návštěvě několika prodejců vozů různých značek, jsme nakonec koupili "Elišku" z Kodecaru. Děkuji p. Blaščákovi za jeho ochotu, profesionalitu (a trpělivost) při výběru nového auta. Mohu jen doporučit!
Keysinka2010 Kostihova
18.02.2019 - Google recenze
Můj výběr vozu ovlivnili dva lidé z fa Kodecar a to Lukáš Konečný, který mi po odborné stránce vysvětlil, proč právě Mazda, je tou nejlepší volbou a jeho kolegyně Ivana Filipová, která se postarala o to, aby Mazda CX3 opravdu parkoval před mým domem. Myslím si, že fa Kodecar může být právem hrdá,že má ve svém týmu takové to lidi, kteří věří značce Mazda a udělají vše, aby zákazník odjížděl spokojený. Opravdu spokojená jsem a z nového vozu jsem nadšená, přeji hodně úspěchů
Milanrojcik
12.02.2019 - Firmy.cz
Odjíždím z Kodecaru Oatrava-Poruba s těmi nejlepšími pocity spokojebého zákazníka! Profesionální přístup, co se slíbilo bylo splněno, velmi korektní a vlídné jednání, to vše mne přesvědčuje, že jsem koupil ASX 3 u te správné firmy která bude o mne a můj vůz pečovat i v budoucnu! Rád se budu vracet s pocitem, že zde o zákazníka mají zájem! Milan Rojčík
Miroslava Blinková
10.02.2019 - Firmy.cz
Paní Filipova je Bůh.Co ta dovede,to svět ještě neviděl.Profesionalni a zároveň i lidsky přístup. Dekuji hlavne ji za splnění mého snu. kdybych mohla dat 10 * dam 10.
Tomas Cernin
06.02.2019 - Google recenze
Super přístup, rychlí a spolehliví, doporučuji
Radim Šafrán
03.02.2019 - Google recenze
Moc příjemná obsluha, velký výběr aut, testovací projížďky kam vás jen napadne, občerstvení. Prostě bomba.
Jiri Jiri
14.01.2019 - Google recenze
Všechno ok
Martin B.
10.01.2019 - Citroën Advizor
Byl jsem maximálně spokojen a mohu doporučit.
Veronika Krejčiříková
07.01.2019 - Google recenze
Úžasný přístup. Velké poděkování hlavně p. Šebkovi který s námi absolvoval dlouhou cestu k novému autíčku. Vždy poradil a odpověděl na veškeré naše otázky.
Raddo Raddo
19.12.2018 - Google recenze
Potřeboval jsem prohlídku před STK a tu jsem dostal. Škoda jen, že nemají takovou službu přímo v nabídce a ještě odstupňovanou hloubkou kontroly.
petr pusch
17.12.2018 - Firmy.cz
Děkuji panu Literákovi za přístup při prodeji Mazdy 2, a přeji mu a celému týmu KODECAR hezké vánoce vše nej v novém roce
Linda
12.12.2018 - Google recenze
Děkuji moc za osobní přístup při nákupu nového vozu. :)
kamil hrabec
11.12.2018 - Firmy.cz
Vyjadřuji maximální spokojenost s přístupem,co se týče personálu,při zakoupení nového vozidla Mazda CX 3,děkujeme!!!
Subrt Libor
09.12.2018 - Google recenze
😀 😀 😀
Milan Steuer
08.12.2018 - Google recenze
Profesionální přístup ochotný personál.
Petr Škrabal
01.12.2018 - Google recenze
I já se přidávám k novým šťastným majitelům. Chválím profesionální přístup prodejců, trpělivost, ochotu a bezchybnou komunikaci. Snad právě proto jsem využil služeb společnosti Kodecar ji poněkolikáté. Doporučuji.
Nikola Kružberská
30.11.2018 - Firmy.cz
Opavskou pobočku firmy Kodecar mohu vřele doporučit. Jednali jsme přímo s jejím ředitelem, panem Horákem, který se nám ochotně věnoval a byl velmi příjemný.
Radovan Míl
25.11.2018 - Google recenze
Objednávka dílů na mazdu po telefonu a za dva dny tam. Supeeeer
Eliška Vejrostková
24.11.2018 - Google recenze
Velice chválím přístup , služby. Velká spokojenost.
lada golc
13.11.2018 - Firmy.cz
Skvělý přístup a profesionální jednání.Vrátili jsme se po čtyřech letech a jsme velmi spokojeni.Děkujeme spokojení zákaznici
Anna Lamlová
07.11.2018 - Firmy.cz
Děkuji za ochotu a vstřícnost prodávajících týmu Kodecar, při koupi nového vozu Mazda 2, která proběhla bez dlouhých dodacích lhůt a v příjemné atmosféře a prostředí. A.Lamlová
Margita Gribkova
06.11.2018 - Google Recenze
Pan Literák nás oslovil s nezávaznou nabídkou Mitsubishi ASX. Vůbec jsme neměli v úmyslu koupit nové auto. Původní plán byl, že si odkoupíme po dvouletém užívání Yetiho, ale jeho vstřícnost, profesionální přístup i mimořádné obchodní schopnosti nás přesvědčily, že máme jít do koupě nového vozu. Nelitujeme! Zážitek z jízdy je neskutečný, auto se lehce ovládá, jízdní vlastnost úžasné. Doporučujeme. Děkujeme panu O. Literákovi a přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů. Jan a Margita Gříbkovi
Tomas Kucharzyk
03.11.2018 - Google recenze
Výborný přístup. Jak pojístná událost, tak běžný servis - průběh bez problémů. Auto vrátili ve výborném stavu.
Grygerkova L
30.10.2018 - Firmy.cz
Kupovala jsem zde Mitsubishi ASX a jsem naprosto spokojená s profesionálním přístupem paní Filipové. Vše na čem jsme se domluvili platilo do puntíku a maximálně mi vyšli vstříc. Všem doporučuji tuto prodejnu.
Aleš Tauchman
25.10.2018 - Google recenze
Super
Marie Exnarova
22.10.2018 - Google recenze
Zkušenost na jedničku!!
Ondřej Řeháček
18.10.2018 - google.com
Vyborný
Milata Josef
14.10.2018 - Firmy.cz
Chtěl bych poděkovat Veronice Kagánkové za její profesionální přístup při koupi vozu u firmy Kodecar.Uměla profesně poradit dokonce i mimo pracovní dobu,když jsem měl problém s novým autem k plné mé spokojeností. Ještě jednou děkuji. Milata Josef.
Martin Grülling
03.10.2018 - Firmy.cz
Chtěl bych vyzdvihnout plně profesionální přístup, prodejce vozidel Citroen, paní Veroniky Kagánkové, k mé osobě jako potencionálnímu zákazníkovi. Je to prodejce na svém místě, který svou práci nejen skvěle ovládá, ale vyznačuje se i lidským přístupem, milým jednáním a nekonečnou vstřícností .......... Děkuji a těším se na další spolupráci. Martin Grülling /Plně doporučuji tohoto prodejce/
Jan Kryšpín
25.09.2018 - Google recenze
Nekupuji si nový vůz tak často, abych mohl objektivně hodnotit a porovnávat autosalony, ale v Kodecaru se nás ujali profesionálně. Veškerá administrativa spojená s koupí vozu proběhla rychle a v klidu. Osobně nemám co vytknout ;)
Petr Trčka
24.09.2018 - Google recenze
Spokojen
Safrmart
21.09.2018 - Firmy.cz
Ve středu 19.9. kupoval syn nové auto. Věnoval se nám prodejce pan Jakub Šebek. Jeho práce byla naprosto profesionální a jeho chování bylo velmi příjemné. Se synem jsme se shodli, že jsme naprosto spokojeni. Jednoznačně doporučujeme.
Ivana Šustková
08.09.2018 - Google recenze
Musím vyzdvihnout velmi profesionální a trpělivý přístup pana Ondřeje Literáka při koupi nového vozu, perfektní komunikace již od první návštěvy, osobně doporučuji. Profesionál, který poradí ve všech směrech a dokonce to může pochopit i žena. Moc děkuji.
Pepe Lopez
21.08.2018 - Google Recenze
Super asi nejlepší garanční servis
Petr Hasalík
18.08.2018 - Google Recenze
Maximální ochota pomoci, velmi vstřícný personál u přijímacích techniků. Počítejte s vyssimi cenami a delší čekací dobou než přijdete na řadu (sedačky k dispozici). Servis ve formě lakování a opravy po PU (poskrabany bok vozu) zhruba na 95%. Puntičkář by si na voze něco našel, ale měli jsme před dovolenou, tak už jsem to neměl sílu řešit. Konkrétně šlo ne úplně dokonale opravený podběh, kde bylo viditelné, že se na voze něco dělalo.
Miloslav Z.
17.08.2018 - Citroën Advisor
dobrý
petr konecny
14.08.2018 - Google Recenze
Vynikající profesionální a přívětivý přístup prodejce paní Filipové i nad rámec pracovní doby. Moc děkujeme za nové auto.
Jiri Kunrt
11.08.2018 - Google Recenze
Souhlasim zde se spatnymi komentari. Pri prijemce na servis prijemni, ale opravy provadi asi ucni. Nasledky po jejich zasahu byvaji nesrovnatelne drazsi.Mazda je urcite velmi kvalitni auto, ale diky autorizovanemu servisu v HK si ji nikdy nekoupim. Podobne Mitsubishi, protoze to pravdepodobne servisuji stejni amateri!Ty pozitivni komentare si musi snad psat sami.
Odpověď Kodecar.cz
Jiří, vaše negativní zkušenost nás mrzí :( Můžete nám napsat konkrétně, co bylo špatně? Dejte nám vědět sem nebo na sekretariat@kodecar.cz. Situaci předáme vedení a uvidíme, co půjde dělat :) Recenze si rozhodně sami nepíšeme, hvězdičky odpovídají spokojenosti většiny našich zákazníků.
Jiří Lorenčík
10.08.2018 - Google Recenze
Neprofesionální jednání, pán prodejce byl nepříjemný.
Odpověď Kodecar.cz
Jiří, děkujeme za hodnocení. Můžete nám upřesnit, s čím jste byl v Kodecaru nespokojen? Rádi se s vlastních chyb poučíme a příště bude všechno jak má být :-)
Jiří Staněk
08.08.2018 - Google Recenze
Děkuji tímto firmě Kodecar - Mitsubishi v Ostravě za perfektně a vysoce profesionálně provedenou opravu laku našeho auta. Opravené místo (PP dveře) zcela ladí s ostatním povrchem starým 12 let. Děkuji přijímacímu techniku p. Jiřímu Šefčíkovi za vzornou péči a bezchybnou organizaci opravy vč. vyřízení spolupráce s pojišťovnou. Této firmě svěřuji k servisu své auto 12 let a vždy k mé plné spokojenosti. Přeji mnoho zdaru do další práce a mnoho klientů spokojených jako já.
D Vilkusova
28.07.2018 - Firmy.cz
V pátek odpoledne jsem najela v Děhylově na šroubek, podařilo se mi opatrně dojet do Poruby, kde jsem byla bezradná, ale jen do doby, něž jsem zavolala náhodně do Kodecaru s dotazem, zda je možné, aby mi kolo opravili......ochota, profesionální přístup, rychlost opravy, všechno bylo naprosto skvělé. Tímto moc děkuji za záchranu a určitě jsem zde nebyla naposledy.
Jana Kafková
21.07.2018 - Google recenze
Rozhodli jsme se pro nákup nového automobilu Mitsubishi Eclipse CROSS ve výbavě Intenze v autosalonu Kodecar Ostrava a naše rozhodnutí bylo bezchybné. Po příchodu do salonu jsme procházeli prodejnou a okamžitě se nám začala věnovat velmi příjemná mladá paní - prodejce Mazdy (paní Tomášková), která svou kolegyni od prodeje Mitsubishi v té chvíli zastupovala. Věnovala se nám okamžitě po našem příchodu, naše přání doplnila ukázkou předváděcího vozu s nabídkou testovací jízdy. Profesionální přístup paní Tomáškové je opravdu obdivuhodný, uznání patří i její kolegyni paní Filipové. Obě dámy jsou velmi příjemné, mají cit pro zákazníka a jsou velice empatické. Těší nás, že takoví lidé jsou na správných místech, díky moc. Přejeme Kodecaru mnoho dalších spokojených zákazníků.manželé Kafkovi
Hana Palochová
14.07.2018 - Google recenze
Naprostá spokojenost. Vybírali jsme nové auto (Citroen Berlingo). Velmi milý prodejce, profesionální přístup, rychlé jednání.
Sergii Stepchenko
13.07.2018 - Google recenze
Паркинг, приличный автоцентр, субару и митсубиси продают.
Václav Stein
11.07.2018 - Google recenze
Ochota, ihned nabídnuta projížďka novým vozem a umožněno i vlastní řízení vozidla.
Radim Freisler
10.07.2018 - Google recenze
OK!
Radana Gvozdková
09.07.2018 - Firmy.cz
V květnu jsme si u Kodecar koupili vůz. Děkujeme paní Veronice Tomáškové za ochotu, vstřícnost a zodpovězení všech dotazů, které jsme na ní měli. Určitě díky ní Kodecar doporučíme. Ještě jednou děkujeme, Valmez.
Alena Cechakova
07.07.2018 - Firmy.cz
naprosta spokojenost s pristupem vsech zamestnancu vrelele doporucuji navstivit firmu KODECAR
Jan Matusek
06.07.2018 - Google recenze
Pěkný autosalon. Vzkaz prodejci: vždy se při jízdě poutejte, není to žádná ostuda.
Pavel Dvořák
05.07.2018 - Googl recenze
Perfektní
Jaroslav J.
02.07.2018 - Citroën Advizor
Velká spokojenost,
Rostislav Šipr
30.06.2018 - Google Recenze
Prodej a servis vozidel CITROËN a MITSUBISHI. Vstřícný a ochotný personál. Jsem spokojen.
Jiří Poláček
28.06.2018 - Firmy.cz
Doporučuji pro nákup nového vozu a paní Filipové děkuji za individuální přístup.
Milan Prouza
26.06.2018 - Google Recenze
Přístup ke klientům dobrý, profesionalita ser. techniků a vybavení dílny není na takové úrovni, jakou byste od autorizovaného servisu čekali.
Tomaš Mičunek
24.06.2018 - Google Recenze
Skvělá obsluha
Petr H.
23.06.2018 - Citroën Advizor
Velmi příjemný a ochotný personál, vše proběhlo bez problému
Hloušek Antonín
20.06.2018 - Google Recenze
Velmi profesionální práce. Ochota a úsměv 👍
Bachar Hanna
14.06.2018 - Google Recenze
Výborný servis, ochotný personál, služby na velké úrovni
Petr Palickaa
13.06.2018 - Firmy.cz
Jsem maximálně spokojen, s profesionálním a zároveň lidským přístupem. Děkuji za pozitivní zkušenost. Petr P.
tomas pribyl
09.06.2018 - Google recenze
Super servis, super přístup
Jiri Pink 23
22.05.2018 - Firmy.cz
Hodnotím pozitivně. Veškeré služby spojené ve věci koupě nové Mazdy od začátku až do konce byly naprosto v pořádku. Celkově sympaticky působící team lidí:-)
Tony Tylšar
19.05.2018 - Google Recenze
Super služby děkuji T.
Porgymudr Slezak
14.05.2018 - Firmy.cz
V současnosti jsem již majitelem čtvrtého vozu Mitsubishi, které jsem zakoupil v Kodecaru - Ostrava, takže mohu z dlouholetých kontaktů objektivně zhodnotit úroveň poskytovaných služeb. Především bych vyzvednul profesionální, korektní a příjemné jednání se všemi pracovníky firmy po celou dobu našich kontaktů. Při nákupu posledního vozu chci především poděkovat paní Filipové za profesionální , příjemné a vstřícné jednání. Je radost být klientem všech pracovníků Kodecaru .
Pavel Olsovsky
12.05.2018 - Firmy.cz
Jednoduše perfektní! Perfektní komunikace, perfektní ochota, perfektní servis, perfektní prodej, perfektní řešení dotazů, perfektní vystupování! Perfektní prodejce paní Ivana Filipová! Jestliže chcete koupit auto, ptejte se po této paní a budete více než spokojení... Pomůže, poradí, dá vám dobrou nabídku a navíc, budete si připadat jako VIP! Jestli existuje perfektní prodejce, tak je to paní Filipová! P.S. Už mám své autíčko: Mitsubishi Lancer:-)
Petr Pavlinek
09.05.2018 - Firmy.cz
Do salónu jsme se přijeli podívat na Mazdy. Výhledově jsme uvažovali o koupi. První nezávazná návštěva, první zkušenost. První kontakt s paní Filipovou. Její profesionální a současně lidský přístup a velmi příjemné nenásilné jednání nás přimělo dohodnout zkušební jízdu a do 2 týdnů jsme měli nové auto. S komplexním servisem ze strany paní Filipové: pojištění, značky, tričko :-) Perfektní orientace na zákazníka bez ohledu na "pracovní dobu". Perfektní, je příjemné se nechat hýčkat... Děkujeme.
Svatopluk Kunčický
08.05.2018 - Firmy.cz
“pak poznáte ty pravé profesionály, kteří dovedou udělat z nemožného možné , z předlouhých dodacích lhůt, kratší, vykoupit stávající vůz na protiúčet za cenu pro obě strany příjemnou, to vše v jednání oboustranně férovém, to je úroveň obchodníků počátku 21 století, doufám , že to tak zůstane v obdobném trendu i po zakoupení vozu, servisování a případném dalším vrácení se ke značce za několik let. Děkuji předem!”
Petra G
30.04.2018 - Google Recenze
Chtěla bych touto cestou poděkovat týmu pracovníků Kodecaru v Ostravě Porubě za profesionální přístup , vstřícnost a ochotu při koupi nového vozu Mazda cx3. Panu Landigovi za skvělé doporučení při výběru auta, se kterým jsem nadmíru spokojená, paní Tomáškové za velmi milý, ochotný a osobní přístup, panu Šebkovi taktéž , navíc i za trpělivost při vyřizování mého leasingu a panu Literákovi za vyčerpávající informace při předávání vozu. Děkuji.
Petr Hlobil
28.04.2018 - Google Recenze
Prijemny pristup k zakaznikovi
Radovan 21.
25.04.2018 - Firmy.cz
Absolutní spokojenost, perfektní komunikace, profesionální přístup paní I. Filipové je to člověk na správném místě. Koupili jsme Mazdu CX 3 a jsme nadmíru spokojení. Byli jsme i v Mazdě Halfar Dolní Benešov, kde jsme se setkali taky s příjemným personálem ale vrátili jsme se k paní Ivaně Filipové. Moc děkujeme za vstřícný přístup. Mikulík Radovan
Lukáš Kunc
24.04.2018 - Google Recenze
Na velikosti nezaleži. V konkurenčnim salonu jsem se domluvil na mnohem lepšich podmíkách. V minulosti špatna zkušenost se servisem.
Odpověď Kodecar.cz
Lukáši, děkujeme za recenzi. Můžete nám napsat, klidně do soukromé zprávy na sekretariat@kodecar.cz, v čem spočívaly ony mnohem lepší podmínky? Rádi se ze svých chyb poučíme, chceme nabízet ty nejlepší služby :-)
Václav Maněna
10.04.2018 - Google Recenze
Profesionální a ochotný personál.
syrkozbynek
09.04.2018 - Firmy.cz
Zakoupil jsem Mitsubishi asx a v prodejně jsem se setkal s velice příjemným a profesionálním přístupem p.Filopové.Myslím že je to člověk na svém místě.Děkuji
Martin Friedl
04.04.2018 - Firmy.cz
Oprava auta byla provedena rychle, kvalitně, perfektně. Za 20 let, kdy nechávám opravovat auta jsem se dosud s tak profesionálním přístupem nesetkal. Pokud bych mohl dát 6*, tak je máte zcela po právu, mnohokráte děkuji.
Václav D.
01.04.2018 - Citroën Advisor
Koupě nového vozu proběhla nad rámec mých představ. Pan Blaščák byl nejen profesionál, ale zároveň měl pochopení pro nepříjemnou situaci, v které jsem se nečekaně ocitl před prodejem mého starého vozu. S autem jsem nad míru spokojen a jsem velice potěšen, že pan Blaščák mi byl ochoten poradit i po několika týdnech od prodeje. Ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci.
MuchinRadek
23.03.2018 - Firmy.cz
Dne 23. března 2018 jsem si zakoupil Mazdu 3 a musím velice poděkovat pí Ivaně Filipové za velice milý a hlavně velice profesionální přístup. Škoda, že je zde jen pět hvězdiček, protože za mě minimálně deset.
Barča B.
18.03.2018 - Citroën Advisor
Vysoká profesionalita, lidský přístup, prodejce věnoval svůj čas všem mým otázkám. Zkušební jízda, výběr vozu, a předání vozu...vše v nadstandardní úrovni.
Vladimír Vacek
14.03.2018 - Google Recenze
Takový standardní český prodejce a servis
Odpověď Kodecar.cz
Vladimíre, rozhodně se snažíme být více, než "standardním českým prodejcem a servisem" :-) Můžete být konkrétnější, co vás na návštěvě u nás zklamalo? Slibujeme, že na tom zapracujeme!
Karin Zemankova
12.03.2018 - Google Recenze
Super přístup.
Iva Gróffová
06.03.2018 - Google Recenze
Perfektní komunikace, profesionální přístup, časová flexibilita, osobně doporučuji pana Ondřeje Literáka. Profesionál, který poradí ve všech směrech i po koupi vozu v případě potřeby je kdykoli on-line. Děkujme.
Ivana H.
05.03.2018 - Citroën Advisor
Velmi profesionální a zároveň lidský přístup - od představení vozu, přes zkušební jízdu, až po seznámení s ovládacími prvky nového vozu a jeho předání.
Ondřej G.
01.03.2018 - Citroën Advisor
Vozidlo koupeno v kodecar Ostrava, domluva a objednáni vozu včetně veškerého příslušenství proběhla na jedničku s hvězdičkou. Špičkové služby Děkuji Golis
Jiří Jelen
28.02.2018 - Google Recenze
Příjemné a moderní prostředí , fajn personál.
karel muron
27.02.2018 - Firmy.cz
Dne 26.2.2008 jsem navštívil tuto firmu za účelem koupě vozu Mazda CX 3. Byl jsem velice překvapeny s přístupem a profesionality pí Ivany Filipové za mě 5 hvězdiček kdyby bylo možné tak dám 10 hvězdiček.
Milada Knězů
21.02.2018 - Google Recenze
Chtěla bych poděkovat celému týmu Kodecar za profesionální přístup při výběru nového auta.
Marcel Ludva
20.02.2018 - Google Recenze
Profesionálové v komunikaci, v jednání a v přístupu od prvního kontaktu, objednání až k dodání nového Mitsubishi. Když jsem uvažoval o novém SUV, dal jsem na recenze a vyjádření spokojených zákazníků a zvolil jsem Kodecar. Osobně jsem jednal s paní Filipovou. Od objednávky do dodání to byl jenom měsíc a červený Micík EC se přidal do naší stáje.
Milan K.
13.02.2018 - Citroën Advisor
Příjemní a vstřícní prodejci .
miroslava hornickova
09.02.2018 - Firmy.cz
8 2 2018 jsme převzali Mazdu CX 5 2500cm benzín prodejce p Ondřej Literák vše předvedl k plné spokojenosti je to po citroen c3 druhý vuz od pana Literáka za nás 5 hvězdiček Miroslava Horníčková s.r.o. Poruba souhlasím s vložením recenze na stránky Kodecar děkuji Horníček
Ingrid Majerová
08.02.2018 - Google Recenze
Absolutní spokojenost 🖒
Martin Gurican
07.02.2018 - Google Recenze
Fajne
Peter O
06.02.2018 - Google Recenze
Naprosto fantastický a profesionálni přístup p.Ivany Filipové,která se nás ujala při koupi a předáni vozu Mitsubishi Eclipse Cross.Maximálni spokojenost se službami i přistupem děkujem.Manželé Ostrákovi
Ales Dachovsky
05.02.2018 - Google Recenze
Dobry servis ,jen malo vybavene prostory pro zakazniky.
Milan Holaň
02.02.2018 - Google Recenze
Děkujeme paní Ivaně Filipové za velice profesionální a vstřícný přístuppři koupi a předání vozidla ASX Mitsubishi. Byli jsme velice spokojeni amůžeme ji vřele doporučit. Manželé Holaňovi
marihrdl
24.01.2018 - Firmy.cz
Velmi si ceníme vysoké profesionality i osobního přístupu technika servisu pana Šefčíka. S opravou vozidla Mazda CX 5 jsme nadmíru spokojeni a velmi kladně hodnotíme i rychlost a kvalitu provedení opravy, včetně korespondence s pojišťovnou (7 kalendářních dnů od převzetí vozu). Současně děkujeme i zaměstnancům servisu.
Daniel Dobeš
19.01.2018 - Google Recenze
Velmi příjemné jednání. Oceňuji profi přístup paní Filipové. Pokud patříte mezi fanoušky značky Mazda, pak je pro Vás Kodecar jasná volba! :-) Upřímně doporučuji právě tento autosalon!
Josef Glogar
17.01.2018 - Google Recenze
Jen male nedorozumění, jinak v pohodě
Alena Ž.
02.01.2018 - Citroën Advisor
Velká spokojenost od první návštěvy přes předvedení vozu až po převzetí. Děkuji.
Dalibor Knittel
29.12.2017 - Google Recenze
V Kodecaru zakoupeno čtvrté auto, poprvé Mazda. Služby jako vždy perfektní, Mazda skvělá!
Peter Š
28.12.2017 - Google Recenze
Jsem velmi spokojen. Doporučuji
Věra Gavorova
23.12.2017 - Google Recenze
Problém vyřešen na miste a hned..Moc děkuji.
STANISLAV PRCHAL RIKO
16.12.2017 - Firmy.cz
Vážení, rád bych Vám touto cestou poděkoval za uvedení mého havarovaného automobilu MAZDA CX3 zpět do provozu a za skvěle odvedenou práci. Zejména bych velice rád, vyzvedl jméno přijímacího technika pana Jiřího Šefčíka, jeho profesionální přístup, vše zákazníkovi řádně vysvětlit, opravdu skvělá spolupráce. Milé překvapení na mě čekalo při převzetí opraveného automobilu, bylo umyto a uvnitř vyčištěno. Dnes vím, že se budu rád vracet do dané společnosti, mohu všem opravdu jen doporučit. S.Prchal
david malik
27.11.2017 - Firmy.cz
Doporučuji pro nákup nového vozu a paní Filipové děkuji za profesionální jednání.
David Google
24.11.2017 - Google Recenze
Škodu na vozidle vyřídili velmi rychle. Servisní technik byl velice vstřícný a ochotný. Příjemné překvapení při předání vozidla bylo kompletní vyčištění vozidla. Firmu KODECAR můžeme jen doporučit
Zdeněk O.
22.11.2017 - Citroën Advisor
Perfektní profesní přístup, perfektní a vynikající komunikace. Za sebe mohu jen doporučit na 100%
Roman
17.11.2017 - Firmy.cz
Pokud hledáte profesionální a přátelský přístup při nákupu nového vozidla, tak doporučuji Kodecar v Porubě. S paní Filipovou se skvěle jednalo. S takovým vstřícným přístupem jsme se v konkurenčních autosalonech nesetkali. Děkujeme!
Radim V.
14.11.2017 - Citroën Advisor
Velmi vstřícný a profesionální přístup prodejce p. Blaščáka. Rychlé a pohodové jednání, vzorné předvedení a předání auta.
Kamil Z.
13.11.2017 - Citroën Advisor
Dobrý den,chci za firmu KZŠ-ENERGO poděkovat za ochotu a profesionální přístup při koupi nového vozu,vše proběhlo hladce a dle našich představ.
Zdeněk Kubánek
10.11.2017 - Google Recenze
100% spokojenost ve všech směrech, vřele doporučuji
dzin cz
08.11.2017 - Firmy.cz
Děkuji za profesionální,vstřícný a ochotný přístup v Kodecaru Ostrava-Poruba při koupi auta a to hlavně p.Blaščák.Takhle kdyby se chovali všude tak by to bylo perfektní.
Jindřich G.
07.11.2017 - Citroen Advisor
Poskytované služby zaměstnanci firmy na úseku prodeje, na úseku výkupu vozidla na protiúčet, jakož i zajištění registrací a předání vozidla, považuji za velice kvalitní profesionální týmovou práci. Pozornost věnovaná zájemci a následně kupujícímu je mimořádně vstřícná a přitom neobtěžující.
Karel Kilián
04.11.2017 - Google Recenze
Dnes jsme se po poledni chystali s manželkou a kamarádkou na výlet, nicméně plány nám překazil kufr našeho Citroenu C5. Nešel otevřít a auto ho hlásilo jako otevřený, takže nebylo možné ho zamknout. A to je docela fatální problém. Podívali jsme se na Google a zjistili, že Kodecar v Porubě má v sobotu otevřeno do 13:00.Dojeli jsme pouhou půlhodinu před "zavíračkou". Když jsem přijímacímu technikovi vylíčil svůj problém a jeho naléhavost, ochotně se šel na auto podívat. Pak ho připojil na diagnostiku, zjistil, co bylo potřeba a následně přes zadní sedačky úspěšně otevřel. Ukázalo se, že závada byla mou chybou - do zámku se mi "povedlo" zavřít kus obalu od kapesního nože.Ačkoli jsme dosud nebyli stálými zákazníky, slyšel jsme v minulosti na tuto firmu několik pochval. A za sebe je mohu jen potvrdit - přijímací technik byl nesmírně ochotný, ač měl mít za chvilku "padla", udělal vše, co bylo v jeho silách a zachránil nám tak výlet. Za to jsme jemu osobně velice vděční - užili jsme si díky tomu skvělou sobotu, což by s autem, které nebylo možné zamknout, určitě nešlo. Musím říci, že v mých očích to na tuto značku vrhlo velmi pozitivní pohled. Děkuji za příjemný lidský přístup!
Luděk Březina
03.11.2017 - Google Recenze
U Kodecaru jsme koupili ojetý vůz, jsme velmi spokojeni. Obchod byl velmi rychlý,jednání s prodejci bylo příjemné, jsou to profíci. Všem mohu jen doporučit.
Pavel Kasperčík
02.11.2017 - Firmy.cz
Spokojenost veliká s Kodecarem vyniká. Rychlý servis, profi přístup
Josef Z.
31.10.2017 - Citroen Advisor
Vůz jsem objevil na internetu a hned se mi zalíbil. Proto jsem navštívil autosalón, kde se mi ihned věnoval zaměstnanec p. Miroslav Blaščák. Ochotně a profesionálně předvedl vystavený vůz C3. Vysvětlil všechny možnosti ohledně prodeje vozu. Předání vozu proběhlo velmi dobře s osobním přístupem včetně vyřízení úvěru a vystavení kupní smlouvy. Určitě můžu každému doporučit tento autosalón Kodecar bez výhrad.
Milan Tučapský
30.10.2017 - Google Recenze
Jsem velmi spokojen s krátkou dobou provedení-opravy plastového nárazníku i části blatníku,maximální ochota,profesionalita,vstřícnost,proto doporučuji všem,pan Šefčík -taktéž profesionál...děkuji všem z Kodecaru MUDr Milan Tučapský
Ondra Vavroš
25.10.2017 - Google Recenze
S Kodecarem jsem velmi spokojený. Ujala se mne paní Filipová, která je velmi vstřícná a sympatická. Koupě a předání vozu proběhlo rychle
lubicakupkova
24.10.2017 - Najisto.cz
Velká spokojenost s personálem kodecaru obvzlast a paní Krckovou která se nám maximálně věnovala při koupi vozu. Děkuji Kupková
Roman Szarzec
23.10.2017 - Google Recenze
Naprosto fantastický a profesionální přístup všech lidí, se kterým jsem se v této firmé setkal. Servisuji zde auto cca tři roky a mám ty nejlepší zkušenosti jak pro standardních prohlídkách tak hlavně při řešení neočekávaných událostí po havárii a s tím spojené opravy a likvidace škody. Tady patří velký dík panu Šefčíkovi. Vždy profesionálně a tychle odvedena práce ještě v předstihu. Kdo chce kupovat nový vůz a pak mít profesionální poprodejní služby je Kodecar opravdu skvělá volba. Mám s čím srovnávat a jsou best.
Tomáš B.
19.10.2017 - Citroen Advisor
Profesionální přístup servisu, vždy jsem maximálně spokojen s provedenými zásahy. Mohu jenom doporučit.
Karel M.
18.10.2017 - Citroen Advisor
Jsem velmi spokojený. Od prvního kontaktu až po převzetí vozu, vše na 100%. Pan Blaščák je profík.
Jan Burián
17.10.2017 - Google Recenze
Inteligentní prodejci ...
Halina N.
16.10.2017 - Citroen Advisor
Profesionální a vstřícný přístup zaměstnanců, příjemné prostředí, spokojenost. Nelze nic vytknout, určitě doporučím dál.
Stanislav P.
12.10.2017 - Citroen Advisor
Spokojenost od nabídnutí kávy až po výběr auta. Profesionální jednání od prvního okamžiku, co jsme vstoupili do autosalónu. I proto máme Citroën "Elišku".
Standa Pyš
11.10.2017 - Google Recenze
Spokojenost.
Martina Š.
09.10.2017 - Citroen Advisor
Vůz jsme objevili na internetu. I přesto že jsme nebyli domluveni na předváděcí jízdě, ihned se nás v Kodecaru ujali profesionálním přístupem. Pan Miroslav Blaščák se kterým jsme jednali, zodpověděl všechny naše dotazy a vyšel nám se vším vstříc, má velmi ochotný a profesionální přístup. Děkujeme jak panu Blaščákovi tak celému týmu z Kodecaru.
Ivona Č.
03.10.2017 - Citroen Advisor
Vše proběhlo v nejlepším pořádku, maximálni spokojenost.
veronika.platosova
24.09.2017 - Najisto.cz
Maximální spokojenost,profesionální přístup. Jmenovitě p.Landiga a jeho kolegové. Mohu jen doporučit. Jan Stanek
Babora Sládková
23.09.2017 - Google Recenze
Chtela bych podekovat panu Literakovi za profesionalni,vstricny a velmi ochotny pristup. Krasna auta a prijemny personal. Maximalni spokojenost se sluzbami i pristupem.
Zdeňka Sosnová
21.09.2017 - Firmy.cz
Hodnotím perfektní přístup prodejce p. Literáka. Děkuji za profesionální přístup a ochotu.
Renáta N.
19.09.2017 - Citroen Advisor
Po najetí 200 000 km ve voze C3 jsem opět zakoupila C3 a opět v KODECARU.
Ladislav Vosáhlo
14.09.2017 - Google Recenze
AROGANTNI PRISTUP KE KLIENTUM. Radim, bezte jinam!!!Nechapu jak nekdo muze dat 5*, protoze mam z tohoto autosalonu prisernou zkusenost.Kdyz uz jdu koupit auto za 500K, tak by to chtelo od jednoho obchodnika z teto firmy mene arogance (budu-li citovat: "Pokud chcete slevu tak si bezte do Opelu, tam Vam ji daji" a po tydnu nasledny telefon od stejneho prodejce: "Tak jak jste se rozhodl? Vezmete si to auto? "). Bohuzel pro tuto firmu, kazda akce ma reakci a tim je:-4 Lide z Hradce Kralove-Stejna zkusenost s aroganci prodejce-Auto koupeno u Auto Louda Pardubice-reference na tuto prodejnu, viz tento komentarTakze ve zkratce. Pokud chcete misto, kde si Vas budou vazit tak pravdepodone kdekoliv jen ne tady.
Zdeňka Klečková
03.09.2017 - Google Recenze
Profesionální, příjemné a vstřícné jednání. Oceňuji přístup a pomoc při řešení škody s nabouranou mazdou i kompletní servis při koupi nového vozu. Doporučuji.
Tomáš H.
01.09.2017 - Citroen Advisor
Maximální spokojenost po všech stránkách. Profesionální přístup p. Blaščáka. Vždy rychle reagoval a odpovídal na veškeré dotazy. Určitě a bez obav doporučuji.
Karel H.
31.08.2017 - Citroen Advisor
Vůz jsem objevil na internetu. Pana Miroslav Blaščák domluvil předvádějící jízdu a hned ten den jsme podepsali smlouvu. Jeho přístup je velmi vstřícný a profesionální. Služby Kodecaru můžu každému doporučit.
Martina A.
29.08.2017 - Citroen Advisor
Spokojenost, profesionální a vstřícný přístup zaměstnanců, příjemné prostředí. Není nic, co bych vytkla a určitě doporučím dál.
Zbyněk Složil
24.08.2017 - Google Recenze
Velice seriozní prodejce vozů, vše vysvětlí a nabídné možnosti financovaní. Příjemní lidé i přístup k návštěvníkům.
Alexander Kadár
23.08.2017
Dobrý den, děkujeme paní Ivaně Filipové za nábídku a následně nákup nového automobilu. Profesionalita, ochota, lidský přístup.
Tomáš Havelka
22.08.2017 - Google Recenze
Děkuji společnosti KODECAR a obzvláště panu Literákovi při výběru a nákupu nového auta. Mohu jen doporučit ;].
Fany
19.08.2017 - Google Recenze
Profesionální a milý přístup, přistupují ke každému zákazníkovi individuálně, vše ochotně a trpělivě vysvětlí a hlavně-ani na vteřinu jsme neměli pocit,že jsme do čehokoliv "tlačení ":-)
Lenka Melicharová
17.08.2017 - Firmy.cz
V červenci jsem si u vás zakoupila vůz Mazda CX 3 a byla jsem velmi spokojená s prací a ochotou pana Literáka. Všem doporučuji.Děkuji
Libor M.
15.08.2017 - Citroen Advisor
Dodání nového Spacetourera proběhlo v mojí plné spokojenosti ještě před smluveným termínem.Pan Blaščák je odborník na svém místě, co slíbil, to udělal , je ochotný a velice vstřícný prodejce.
Aleš Pospíšil
11.08.2017 - Google Recenze
Super
Jan Pospíšil
10.08.2017 - Google Recenze
Perfektní služby, ochota a spolehlivost. Vstřícný a hlavně lidský personál.
Jiri Hirka
09.08.2017 - Google Recenze
Firma, která plně odpovídá mým představám. Vstřícné a plně profesionální jednání. Seriózní a rychlý přístup k zákazníkům. Vedoucí pobočky i přes svou plnou vytíženost se aktivně zajímá o spokojenost zákazníků. Plně doporučuji všem, kteří chtějí odcházet spokojeni.
Kamila Lukasíková
08.08.2017 - Google Recenze
Velmi příjemné a profesionální jednání, vždy se snaží vstřícně najít nejlepší řešení. Doporučuji :)
Filip R.
07.08.2017 - Citroen Advisor
Přístup pana Miroslava Blaščáka je velmi vstřícný, profesionální a o nabízených vozech má přehled a zodpoví ochotně veškeré dotazy. Nový vůz jsme dostali včas, plně připraven k odvozu bez dalších odkladů. Služby Kodecaru hodnotím velmi kladně.
Tereza T.
04.08.2017 - Citroen Advisor
Velká spokojenost se všemi službami, na čem jsme se dohodli, to platilo. Profesionální přístup prodejce pana Blaščáka.
Tomáš N.
03.08.2017 - Citroen Advisor
Spokojen velmi.100%přístup p.Blaštáka.Co víci povědět-vřele můžu doporučit všem budoucím majitelům vozidel firmy c-kodecar
Jiří Hirka
02.08.2017 - Firmy.cz
Firma, která plně odpovídá mým představám. Vstřícné a plně profesionální jednání. Seriózní a rychlý přístup k zákazníkům. Vedoucí pobočky pan Landiga i přes svou plnou vytíženost se aktivně zajímá o spokojenost zákazníků. Plně doporučuji všem, kteří chtějí odcházet spokojeni
Miloslav M.
27.07.2017 - Citroen Advisor
Naprostá spokojenost s přístupem a poskytovanými službami.Velmi vstřícný personál.
Martin P.
22.07.2017 - Citroen Advisor
Po velké spokojenosti s nákupem vozu pro svou ženu u Kodecar jsem opět po půl roce oslovil pana Blaščáka. A opět nezklamal. Tentokrát jsem zvolil Picasso Grand C4. Po dokonalém představení vozu a projížďce v něm jsem neodolal a vůz objednal. Předávka proběhla opět nad očekávání dobře, doporučuji pana Blaščáka už proto, že dokáže velmi dobře zaučit na všechny funkce vozu, je velmi ochotný a prozákaznický. Firmě Kodecar přeji, aby jí tento způsob práce se zákazníky vydržel co nejdéle.
David G.
21.07.2017 - Citroen Advisor
Nadmíru spokojen. Perfektně seznámen s novým vozem. Skvělý osobní přístup prodejce Miroslava Blaščáka.
Sanace Zdiva
13.07.2017 - Google Recenze
Pro koupi nového vozidla jsme se rozhodli před 6-ti lety u firmy Kodecar Ostrava a udělali jsme velmi dobře. Po celou dobu záruky automobilu jsme neměli sebemenší problém, i co se týče prohlídek a servisu. Velmi příjemný osobní přístup, vstřícné jednání, příjemné prostředí autosalonu. Nedávno jsem řešila opravu vozidla hrazenou z havarijního pojištění. Oprava byla provedena v rekordním čase - 3 dnů od nahlášení nehody, servis vše vyřídil s pojišťovnou, jednoduše řečeno - profesionální přístup ve všech směrech. Firmu Kodecar Ostrava mohu jen DOPORUČIT !!! Zuzana Birkášová - spokojený zákazník
Pavel Ř.
11.07.2017 - Citroen Advisor
S celkovým přístupem při jednání o koupi nového vozu jsem byl velice spokojen
von1
04.07.2017 - Najisto.cz
Profíci.cz
Jaroslav H.
02.07.2017 - Citroen Advisor
Super
Petr Verner
14.06.2017 - Google Recenze
Milujeme to tu!
Hloušek Antonín
12.06.2017 - Google Recenze
NAPROSTÁ SPOKOJENOST. PŘÍJEMNÍ LIDÉ .MŮJ SPACE STAR BUDE JEZDIT DÁL :)
Petra J.
08.06.2017 - Citroen Advisor
Rychlí, přesní. Spokojená jsem jak s prodejci, tak se servisem.
Zdeněk M.
28.05.2017 - Citroen Advisor
Garanční prohlídka proběhla bez jakýhkoliv problému v předem domluveném čase.Velmi oceňuji, možnost si donést svůj materiál, což velmi razantně snížilo cenu celé prohlídky.Profi jednání a komunikace zaměstnance, který měl celou prohlídku na starost.Jediné mínus by asi bylo, že už při čekání na opravu neposkytují občerstvení ...?Celkově jsem tedy velmi spokojen a určitě doporučuji všem případným zájemcům o jejich služby.
Vladimír Polák
26.05.2017 - Firmy.cz
Chci tímto srdečně poděkovat pracovníkům firmy Kodecar, Ostrava-Poruba, Spol.s r.o., za všechny jmenovitě přejímacímu technikovi panu Jiřímu Šefčíkovi, za příkladný postup opravy mého vozidla Mazda CX7, za vstřícné jednání a volbu časového sledu, který vyhovoval mně jako zákazníkovi a umožnil dodržení termínu plánované cesty s opraveným vozidlem. S pozdravem Ing. Vladimír Polák
Rostislav Š.
14.05.2017 - Citroen Advisor
Jsme velmi spokojeni z pristupem ( p.J.Karola ),sice nemame uvadet jmena zamestnancu,ale to jinak nejde,velmi vstricny pristup,trpelivost a profesionalita,jedine muzeme doporucit.Dukazem toho je,ze jsme se sli jen tak podivat,a odchazeli jsme ze sepsanou smlouvou :)
Miroslav F.
12.05.2017 - Citroen Advisor
Spokojenost.
Martin P.
11.05.2017 - Citroen Advisor
Společnost Kodecar jsem pro svůj nákup nového vozu využil poprvé a byl jsem naprosto nadšený. Obzvláště profesionální přístup prodejce byl skvělý, s takovým super přístupem jsem se ještě nesetkal. Za dva roky si objednávám nový vůz a má volba padne jednoznačně opět na Kodecar. Vyzkoušejte a nebudete litovat a stejně jako já se zde budete vždy rádi vracet. Doporučuji všem svým známým a přátelům.
Ondřej T.
05.05.2017 - Citroen Advisor
Velmi vstřícný a profesionální přístup pana M.Blaščáka po celou dobu jednání, k výběru vozu, prodeji, financování a rovněž vyčerpávající informace při předvedení vozu v den předání.
Luděk Naivert
28.04.2017 - Firmy.cz
V případě, že nekupujete auto, v případě, že nepřicházíte se zakázkou, která vynese společnosti velké peníze, tak jste pro ně otravující prvek, který dostane najevo, že je nemáte otravovat. Tak si tato firma představuje v dnešní době péči o zákazníky. A neváhají vás ani zesměšnit. Kodecar, nikdy více. Škoda, že nejde dát žádnou hvězdičku.
Ludvík Puczok
27.04.2017 - Firmy.cz
Chci poděkovat prodejci p.Literákovi,za mimořádnou vstřícnost v souvislosti s nákupem vozu zn.Mitsubishi ASX.Jsem spokojen L.Puczok
Martin K.
23.04.2017 - Citroen Advisor
Perfektní průběh předání vozu. Domluven a dodržen čas, odborné předvedení vozu, vysvětlení technických pojmů apod.. Naprostá spokojenost.
Karel J.
21.04.2017 - Citroen Advisor
Kvalitní a profesionální přístup při vyřizování všech formalit při koupi nového vozu.
Jaroslav P.
15.04.2017 - Citroen Advisor
Velmi dobrý a profesionální přístup prodejce p.Jiřího Karola jak v průběhu výběru nového vozu, tak i při samotném prodeji. Mimo jiné také oceňuji řadu praktických rad a doporučení pro provozování vozidla.

Totéž se týká i jeho kolegině,která zprostředkovala výkup ojetého vozu na protiúčet.Mohu jen doporučit
Martin V.
14.04.2017 - Citroen Advisor
Zcela nový vůz jsem si kupoval poprvé, ale věřím, že vše proběhlo tak, jak by mělo, k oboustranné spokojenosti. Myslím, že prodejce můžu doporučit všem, jenž zvažují nákup nového vozu z nabídky této prodejny. A je zde opravdu z čeho vybírat.Doufám, že stejně jako jsem spokojen s přístupem prodejce při nákupu vozu, budu spokojen v budoucnu i se servisem.
Dana T.
13.04.2017 - Citroen Advisor
Vynikající servis a péče o zákazníka.
Ales Jancar
11.04.2017 - Google Recenze
Jen nejlepší zkušenosti
Lukas H.
03.04.2017 - Citroen Advisor
Při prvním kontaktu s naším budoucím vozem nám bylo jasné, že je nám šitý na míru a mile nás překvapila vstřícnost prodejce a jeho profesionální a korektní jednání.
Tomáš Š.
28.03.2017 - Citroen Advisor
Jako nový majitel vozidla Citroen Grand C4 Picasso bych rád poděkoval panu Blaščákovi za jeho vysoce profesionální a velmi vstřícný přístup po celou dobu jednání, po kterou poskytl veškeré informace k prodeji vozidla, jeho výbavě a doplňků s možností financování vozidla. V den předání to byl doslova koncert předvedení vozidla s vyčerpávajícími informacemi.
Miroslav F.
24.03.2017 - Citroen Advisor
Vše proběhlo k plné spokojenosti.
Miroslav F.
16.03.2017 - Citroen Advisor
Vše v pořádku
Stefan Cingel
14.03.2017 - Google Recenze
Dobrý
Ladislav L.
13.03.2017 - Citroen Advisor
Profesionální přístup, vstřícné jednání, výborná podpora i po zaplacení :-)
Miroslav Dvořák
08.03.2017 - Google Recenze
Bezvadná obsluha, rychlé jednání, obrovský výběr aut
Petr K.
27.02.2017 - Citroen Advisor
Pořídili jme do rodiny již druhého citrónka, je to červené C3 Picasso. Prodejce p.Blaščák který s námi obchod organizoval je profesionál. Oceňuji velmi dobrý osobní přístup, jednání na úrovni, skvělé kafíčko a hlavně vše proběhlo rychle a dle mých požadavků a přání jak při volbě financování tak při výběrů doplňků na daný vůz. Kodecar můžu jen doporučit.
Martin M.
24.02.2017 - Citroen Advisor
Profi přístup a příjemné jednání. Kvalitně odvedená práce.
Daniel R.
22.02.2017 - Citroen Advisor
První servisní prohlídka provedena profesionálně, při předání vozidla předán také protokol o provedených úkonech. Vyřešen také drobný problém s vrzáním. Zatím jsem s tímto servisem velmi spokojen.
Pavel R.
20.02.2017 - Citroen Advisor
Koupi vozu citroen C4 prodejcem p.Blaščákem, profesionalita, velmi dobrý osobní přístup, jednání na vysoké úrovni a hlavně vše dle mých požadavků a přání jak při volbě financování tak při výběrů doplňků na daný vůz. Praktická doporučení, která mě nenapadla a jsou dnes pro mě přínosem. Předání vozu, kdy p.Blaščák mi věnoval čas a vůz se mnou probral do nejmenších detailů. Děkuji jemu a celému Kodecaru Poruba za přípravu vozu a celkové služby, které jsou na vysoké úrovni. Děkuji za "citronka" C4.
Jiří T.
19.02.2017 - Citroen Advisor
Jsem velice spokojený
Vojtěch G.
15.02.2017 - Citroen Advisor
Vstřícné a ochotné jednání s komplexními informacemi.
Patrik Urban
13.02.2017 - Google Recenze
Na aute som potreboval skontrolovat stav chladiaceho okruhu, aj pre plny harmonogram, mi auto do dna bolo spravene, ktomu cena prekvapila.
Markéta Gramesová
11.02.2017 - Google Recenze
Dobře vyškolení prodejci, delší čekací doby na auto.
Jiří .
26.01.2017 - Citroen Advisor
Velice korektní a profesionální přístup. Všichni zaměstnanci příjemní a ochotní.
Břetislav P.
19.01.2017 - Citroen Advisor
Perfektní a profesionální přístup všech zúčastněných, při koupi mého nového vozu. Mohu vřele doporučit.
Pavel S.
17.01.2017 - Citroen Advisor
Již deset let jsem zákazníkem firmy Kodecar Ostrava. Když jsem se rozhodoval o koupi nového vozu , zvítězil opět Citroen od firmy Kodecar Ostrava. Pracovnici firmy opět prokázali , při procesu odkoupení starého a prodeji nového vozu, svou vysokou profesionalitu. Za tento přístup jím ještě jednou děkuji.
Zdeňka D.
27.12.2016 - Citroen Advisor
Super
Subrt Libor
14.12.2016 - Google Recenze
Solidní firma
Jaroslav Smutník
13.12.2016 - Google Recenze
Profesionálny prístup, rýchlosť a veľká spokojnosť. Môžem len odporučiť!
Ivo H.
07.12.2016 - Citroen Advisor
Naprosto perfektní služby a přístup k zákazníkům.
Pavel Š.
01.12.2016 - Citroen Advisor
Dnes jsme koupili nový vůz, s přístupem jsme byli velice spokojeni a jen můžeme doporučit, ochota, vstřícnost celého týmu lidí.
Václav J.
23.11.2016 - Citroen Advisor
Velké poděkování celému týmu Kodecaru! Při zakoupení ojetého vozu VW golf plus. Nadstandartní služba, profesionální přístup, vstřícnost, ochota a komunikace s prodejci na jedničku. Doporučuji všem, kteří zvažují koupi automobilu!Václav J.
Jan Tesarčík
14.11.2016 - Google Recenze
Velmi profesionalni pristup, alespon z meho pohledu hodnotim takto servis. Krásný salon (Mitsubishi, Citroen a Mazda), vstricny personal! Doporucuji!
dalibor velfl
11.11.2016 - Google Recenze
Super rychlý servis.Příjemný personál.
Tomas Kwolek
10.11.2016 - Google Recenze
Profi obsluha. Dobry servis Mitsubishi.
Daniel S.
07.11.2016 - Citroen Advisor
S celým průběhem koupě, včetně vykoupení původního vozu jsem byl naprosto spokojen. Tohoto prodejce mohu jen doporučit.
Lucie S.
21.10.2016 - Citroen Advisor
S prodejem vozu v prodejně Kodecar jsem byli velmi spokojeni. Prodejce nám vše vysvětlil a předvedl a jeho přístup byl velmi profesionální. V této prodejně jsme nikdy předtím nebyli, ale už teď víme, že se tam budeme rádi vracet. Rádi by jsme jmenovitě pochválili pana Karolu co se týče nového vozu a také slečnu Hrčkovou s odkupem našeho starého vozu. Tato prodejna si zaslouží naše doporučení i dalším zákazníkům. Děkuji Stachovi
Miloslav P.
16.10.2016 - Citroen Advisor
Velmi dobrý a profesionální přístup prodejce jak v průběhu výběru nového vozu, tak i při samotném prodeji. Mimo jiné také oceňuji řadu praktických rad a doporučení pro provozování vozidla.Totéž se týká i pracovníka zprostředkovávajícího nákup ojetého vozu na protiúčet.
Bronislav Ž.
12.10.2016 - Citroen Advisor
Chtěl bych poděkovat za vstřícný a profesionální přístup při prodeji nového vozidla.Velmi kladně hodnotím pana M.Blaščáka za odborné předání a zaškolení na novém voze.
Michaela B.
11.10.2016 - Citroen Advisor
Se servisními službami jsem byla velmi spokojena, oprava proběhla v termínu dle domluvy. Profesionální přístup zaměstnanců, kteří mi vše vysvětlili a popsali. Příjemné zázemí, ochotní zaměstnanci.
Radek Lefenda
06.10.2016 - Google Recenze
Super
Jiří Š.
01.09.2016 - Citroen Advisor
Maximální spokojenost, vstřícný a profesionální přístup. Perfektní jednání.
Martin T.
11.07.2016 - Citroen Advisor
S poskytnutými službami jsem byl velice spokojen, s chováním prodejce taky. Mohu jen doporučit.
Petr Š.
28.06.2016 - Citroen Advisor
Jsem téměř maximálně spokojen. Původně jsme si vyčlenili dva dny na výběr nového vozu, objíždění různých salónů a zkušební jízdy, ale nakonec jsme po 10 minutách v kodecaru (který jsme navštívili jako první) podepsali smlouvu na nového kaktuska, kterého se po prvních ujetých 500 kilometrech stále nemůžeme nabažit. Prostřední skvělé, přístup moc fajn, jediné malé bezvýznamné minus za neúplně dokonalou znalost příslušenství k našemu modelu, což se snažím přisoudit ne zcela běžně prodávanému typu
Milan P.
04.05.2016 - Citroen Advisor
Profesionální přístup, velká spokojenost...
Vlastimil B.
01.05.2016 - Citroen Advisor
Příjemný a profesionální přístup.Velká spokojenost
Drahomír S.
27.04.2016 - Citroen Advisor
Velmi spokojen.
Kateřina P.
17.03.2016 - Citroen Advisor
Zaměstnanci měli velmi prozákaznický přístup, byli profesionální. Vše proběhlo dle předem avizovaného harmonogramu.
Pavel Ř.
26.02.2016 - Citroen Advisor
.
Ladislav N.
24.02.2016 - Citroen Advisor
Se službou prodejního místa jsem spokojen, vše proběhlo bez problémů.