Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

x

Co o nás říkáte

„Jsem duší myslivec, takže auto využívám z větší poloviny v terénu. Často vozím do lesů těžké pytle krmiva pro zvěř nebo naopak převážím úlovky z honů. V obou případech se hodí příplatková vyvařená, hadicí snadno omyvatelná vana korby, stejně jako oddělená kabina, ve které není po zápachu ani potuchy. Tohle je už má sedmá “dvoustovka”. A až bude čas, určitě přijde na řadu osmá."

František Chmelík
MITSUBISHI L200

„Hledali jsme auto pro tři děti, respektive auto s místem vzadu pro tři dětské sedačky na ISOFIX. Ve většině aut totiž zapnete dvě a na prostřední místo se už vejde maximálně taška s nákupem. Naše C4 má 3 ISOFIXy, je to pohodlný kočár jako stvořený pro dlouhé cestování s rodinou. Do velkého kufru se vejde kočárek a týdenní nákup, také ráda využívám parkovací kameru."

KARIN SLIVKOVÁ
Citroën C4 Grand Picasso

„Mám stavební firmu, takže s sebou pořád něco vozím. Většinou je to pár pytlů materiálu, hromada nářadí a nějaké drobnosti. Auto je skvělé hlavně kvůli své síle a obrovské korbě, která je oddělená od kabiny a jde snadno vyčistit. Auto bez problémů zvládá dotáhnout přívěs na dovolenou, stejně jako vyškrábat se zasněženými stezkami do nepřístupných lyžařských středisek."

JAN SLIVKA
Mitsubishi L200

JSME RÁDI, ŽE O NÁS MLUVÍTE

Celkem hodnocení

452
390x
42x
9x
1x
10x

Celkové hodnocení

4.8

Jak nás hodnotíte? Přesvědčte se sami, že spokojenost vás, našich zákazníků, je ve všech salonech Kodecar na prvním místě. Na této stránce uvádíme všechny recenze, které na různých internetových stránkách a sociálních sítích obdržíme. Nic nemažeme, nic nepřepisujeme. Přesvědčivé, že?

Návazně na dřívější opakovanou zkušenost – profesionalita, objektivní a vyčerpávající informace, seriózní přístup od všech zúčastněných při koupi vozidla. Potěší lidský přístup pana Landigy, jeho ochota, rychlost paní Bartoníčkové, přehled pana Hranického - a potěší nejen dárková mašle na předávaném autě, ale i osobní blahopřání majitele autosalónu ke koupi. A jsem velmi spokojen (ASX 1,6). O servisu nepochybuji ... zatím jsem u nového vozu nevyužil... na dávno koupeném Space Staru mám najeto 480 tis. km!

JIŘÍ NĚMEC

RECENZE GOOGLE

Mé hodnocení prodejce vozů Mitsubishi je velmi pozitivní! Obzvláště paní Filipová, milá, vstřícná, ochotná, fundovaná! Nic pro ni není problémem. Naprostá spokojenost! Vozem jsem ze salonu odjela se vším všudy. Jako bych si kupovala kabelku! Také pan Landiga ochotně, vlastně automaticky, nejen spároval telefon s autem, ale odpověděl na všechny otázky související s provozem vozu.

ZLATKA LAZAROVÁ

FIRMY.CZ

PŘEČTĚTE SI OSTATNÍ RECENZE

PRO KLIENTY U NÁS DÝCHÁME

Petr Kudela

VÁM RADÍ

„Autorizovaný servis je ten pravý důvod, proč si auto drží svou hodnotu. Nejde jen o razítko v servisní knížce, ale o proškolené mechaniky, originální díly a postupy, které pomáhají autu jakožto spotřebnímu zboží držet jeho kvalitu i cenu.”

ONDŘEJ LITERÁK

VÁM RADÍ

„Nejdůležitější je klid ve výběru. Vy jste právě ten co vybírá své auto. Nenechte si do toho nikým radit. Volba je na vás a náš team profesionálů je zde aby poradil, nikoli přesvědčil co je pro vás právě to nejlepší.”

VYUŽIJTE NAŠICH SLUŽEB I VY

Náš tým je zde proto, aby vám pomohl. Vyberte si jednu z možností a setkejte se s námi.