Recenze

Celkem 0 recenzí.

0 X
Created with Sketch.
0 X
Created with Sketch. Created with Sketch.
0 X
Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch.
0 x
Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch.
0 x

NAN


Jak nás hodnotíte? Přesvědčte se sami, že spokojenost vás, našich zákazníků, je ve všech salonech Kodecar na prvním místě. Na této stránce uvádíme všechny recenze, které na různých internetových stránkách a sociálních sítích obdržíme. Nic nemažeme, nic nepřepisujeme. Přesvědčivé, že?
Richard Krajčo
Je to už přes deset let, kdy jsem poprvé vstoupil do autosalonu Kodecar. Předtím jsem ho neznal, vlastně jsem tam zabloudil po té, co mě špatná zkušenost odehnala odjinud. A Kodecar byl najednou jako zjevení. Ochota, vstřícnost, profesionalita. Od té doby udělal Kodecar ještě spoustu mílových kroků vpřed a jak vidíte - já tehdy vstoupil a ještě jsem nevystoupil. Nebyl totiž důvod :-) Citroen Xara Picasso, 3x Mitsubishi Pajero, Citroen Jumper, Mercedes GL, Mercedes V, Mercedes Sprinter, Citroen C4 - to jsou všechno vozy, které mě s Kodecarem pojí. A pojit dále budou. Vstupte taky. Budete spokojeni. Jako já. Jako já a celá moje rodina. A jako Kryštof :-) Velká díky všem v KODECARu.
STANISLAV PYŠ
Naprostá spokojenost. Po návštěvě několika prodejců vozů různých značek, jsme nakonec koupili "Elišku" z Kodecaru. Děkuji p. Blaščákovi za jeho ochotu, profesionalitu (a trpělivost) při výběru nového auta. Mohu jen doporučit!