Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

x

DS Automobiles

V roce 1955 způsobilo na pařížském autosalonu jedno auto senzaci. Tento luxusní automobil zcela převrátil zavedené principy a ukázal, že francouzský luxus je symbolem inovace, elegance, odbornosti a prestiže.

Oním automobilem byl model DS. Rychle se stal ikonou a dnes je legendou.

„Francouzská automobilová značka DS se od svého založení v roce 2014 opírá o výjimečné dědictví modelu DS 19. Tento legendární vůz v sobě nesl hodnoty inovací, vynikající kvality a avantgardy. Společně se sportovní variantou SM se stal symbolem luxusního francouzského automobilu. Dnešní vozy DS v sobě stejně jako DS z roku 1955 spojují vynikající styl a technologie, komfort a dynamiku, kvalitní materiály a eleganci. Historie pokračuje a tato dvě písmena nadále ztělesňují po celém světě automobilový luxus.“
Yves Bonnefont, generální ředitel značky DS

DS, značka s tradicí avantgardy, vynikající kvality, inovací a špičkových technologií.
DS, značka, která boří zažité principy, aby překonala očekávání zákazníků automobilů.
DS je zosobněním smyslnosti a neobyčejnosti svým stylem, elegancí a důrazem na detail
DS se zrodila v Paříži a ztělesňuje know-how nejlepších řemeslných mistrů v luxusním segmentu francouzského průmyslu

DS se vyznačuje vynikajícím stylem, úžasnou elegancí a dokonalou rovnováhou mezi dynamickými jízdními vlastnostmi, komfortem a špičkovými technologiemi..

DS ztělesňuje know-how francouzského stylu v oblasti prémiových automobilů.
Značka DS se zrodila v Paříži a inspirovala se nejlepším know-how řemeslných mistrů světa luxusu a svými špičkovými inženýry. Kreativita a odbornost ve službách odvážných a přitažlivých příslibů:

  • avantgardní design
  • špičkové technologie
  • elegance a důraz na detail
  • dynamický vysoký komfort

Avantgardní design

Duch avantgardy, inovací, know-how, technologií, konektivity, stylu a vynikající kvality: duch avantgardy DS je klíčovou hodnotou, která zanechala svůj otisk a otevřela cestu ke slibné budoucnosti. DS 5, představená v březnu 2015 na ženevském autosalonu, ztělesňuje všechny hodnoty a ducha avantgardy značky a je předzvěstí budoucích modelů DS.

V modelech DS, jejichž tvar na první pohled přitahuje pozornost svým výrazným, elegantním a povznášejícím stylem, se snoubí kontrasty mezi hladkými liniemi, propracovanými grafickými prvky a zakřivenými plochami.

Dynamický komfort

DS představuje nekompromisní komfort a výjimečné pocity z jízdy za volantem. Kromě komfortního čalounění, výběru ušlechtilých materiálů, sedadel s masážní funkcí a motorů sdílí značka DS vizi dynamického automobilu, který podněcuje ke klidné a bezpečné jízdě. Motory, které dokonale odpovídají dynamickému temperamentu modelů DS, zabezpečují vysoký výkon, současně jsou šetrné k životnímu prostředí, protože motory značky splňují emisní normy Euro 6.

Kodecar Ostrava

Značka DS je nově blíže zákazníkům z Moravy. Ve spolupráci s partnerskou společností KODECAR  Ostrava otevřela autorizovaný DS SERVIS a nové místo, kde lze vyzkoušet i objednat nejnovější modely DS.  Toto zastoupení značky zpříjemní a usnadní přístup zákazníků z tohoto regionu k modelům a službám DS. Společnost KODECAR  je zkušeným prodejcem  a servisem automobilů dalších značek (Mazda, Mitsubishi, Citroën a Brabus).  V prodeji nových vozů DS pracuje pod vedením DS STORE Praha.

V Ostravě si tak zákazníci mohou nechat nejen opravit svůj vůz DS, objednat náhradní díly či příslušenství, ale mohou si kdykoliv vyzkoušet a  zakoupit  všechny nové modely DS 7 CROSSBACK, DS 3 CROSSBACK i nejnovější plug in hybridní DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4.

Samozřejmostí jsou všechny prémiové služby DS Only You: DS Assistance, aplikace My DS, DS club Privilege nebo DS Valet. Tj. služba pick up servisu v případě potřeby údržby nebo opravy vozu DS, kdy si pro vozidlo dojedeme, nabídneme náhradní vůz a opravený vůz zase přistavíme na místo určené klientem. Tuto službu DS Valet je možné využít také pro doručení nového vozu DS na adresu dle přání zákazníka.