Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

x

NOVÉ Mitsubishi ASX

Kompaktní SUV, které udává nový směr

Svoboda objevovat

Posaďte se za volant a nové Mitsubishi ASX vám vzápětí vykouzlí úsměv na tváři. Kompaktní design SUV usnadňuje pohyb v hustém provozu. Pohodlně v něm může cestovat pět osob, navíc je vybaveno nejnovějšími asistenčními systémy, takže můžete cestovat po městě s naprostou jistotou.

Poraďte si s nástrahami velkoměsta

Toto dynamické SUV je snem řidičů z velkých měst. Je radost ho řídit, snadno se s ním parkuje a široká nabídka pohonných jednotek sahá od klasických úsporných spalovacích motorů s nízkými emisemi po úchvatný plug-in hybrid.

Městské SUV

S tvarovanou kapotou, výraznými LED světlomety a výraznou maskou chladiče působí nové Mitsubishi ASX velmi sebevědomě, jako stvořené pro město.

Usnadnění života

Kabina zaměřená na člověka je nabitá prvky, které vám usnadní a zpříjemní život, přitom vás vždy udrží v kontaktu s okolím.

Inteligentní technologie zaměřené na bezpečnost standardem

Již léta vyvíjíme pro naše vozidla vyspělé technologie zaměřené na bezpečnost. Nové Mitsubishi ASX je dokonalým příkladem. Pokročilé systémy zaměřené na bezpečnost chrání během jízdy vás i vaše spolucestující.

Motorizace pro každý životní styl

Vyberte si úsporný zážehový motor nebo zvolte hybridní verzi šetrnou k životnímu prostředí. Případně sáhněte po plug-in hybridní verzi PHEV, která méně spoléhá na benzín a lze ji nabíjet pomocí vhodné nabíječky.

Podrobnější informace o motorizacích nového ASX

Díky široké nabídce od klasických benzínových motorů až po plug-in hybrid si každý může zvolit nové Mitsubishi ASX přesně podle svých představ.

  Popis Výhody
BENZÍN

Manuál

6rychlostní manuální převodovka.

1.0litrový přeplňovaný zážehový motor.

Díky přeplňování turbodmychadlem je kompaktní motor pružný, úsporný a ideální pro moderní způsob jízdy. Nízké emise CO2.
MILD HYBRID

Manuál

6rychlostní manuální převodovka.

1.3litrový přeplňovaný zážehový motor.

Malý elektromotor pomáhá při zrychlování a popojíždění v hustém provozu. Přispívá k nižší spotřebě paliva a nižším emisím CO2.
MILD HYBRID

Automat

7rychlostní dvouspojková automatická převodovka.

1.3litrový přeplňovaný zážehový motor.

Malý elektromotor pomáhá při zrychlování a popojíždění v hustém provozu. Přispívá k nižší spotřebě paliva a nižším emisím CO2. Ideální volba pro řidiče, kteří upřednostňují automatickou převodovku.
ACTIVE HYBRID (HEV)

Automat

1.6litrový atmosferický zážehový motor + elektromotor. Sám se dobíjí během jízdy. Elektromotor pohání vozidlo při nízkých rychlostech. Je úspornější než mild hybridy a vytváří nižší emise CO2. Jízda s ním je tišší.
PLUG-IN HYBRID (PHEV)

Automat

1.6litrový atmosferický zážehový motor + elektromotor. Možnost nabíjení prostřednictvím externí zásuvky. Má větší baterii, takže elektromotor může pohánět vozidlo rychleji a vozidlo má současně vyšší dojezd na elektrickou energii.
Nulová spotřeba paliva a nulové emise CO2 v režimu EV.

Přizpůsobte si vozidlo pro dokonalý požitek z jízdy

SDA je centrální komunikační systém vozidla, jehož dotyková obrazovka je umístěna uprostřed palubní desky vozu. Umožňuje vám přizpůsobit si mnoho nastavení ASX podle vlastních představ. Můžete si například vybrat ze 3 jízdních režimů: ECO, SPORT a MY-SENSE, přizpůsobit režim řízení nebo nastavit ambientní podsvícení interiéru. Pochopitelně si můžete přizpůsobit i vzhled grafického displeje přístrojové desky.

Bezstarostná jízda

Nejen, že si můžete užívat bezstarostnou jízdu díky standardní 5leté záruce na vozidlo, ale rovněž získáváte 8letou záruku na kapacitu baterie (nebo 160 000 km) a 5letou asistenční službu (MAP).