Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

x

Mazda CX-30

Vaše životní cesta vás zavede do různých míst a vy budete potřebovat vůz, který vás bude vždy doprovázet. Vůz s krásnými, plynulými křivkami kupé a odvážnou robustností SUV. Dostatečně malý navenek, abyste se mohli snadno pohybovat po městě, ale dostatečně velký uvnitř, abyste mohli vyjet i mimo něj. Vůz s dynamickým výkonem, vzrušujícími jízdními vlastnostmi a mimořádným pohodlím a bezpečností.

To je NOVÁ Mazda CX-30

VÍCE VÝKONU ZA MÉNĚ

 

Všechny benzínové motory jsou navrženy s nejnovější technologií Skyactiv a osazeny technologií elektrického pohonu Mazda M-Hybrid, která zajišťuje nižší spotřebu pohonných hmot – aniž by došlo ke snížení výkonu motoru.

 

NAVRŽENO PRO VÁŠ ŽIVOT

Zevnitř i zvnějšku je zcela nová Mazda CX-30 jedním slovem nádherná – od plynulých křivek karoserie po výjimečné řemeslné provedení interiéru a inovativní technologie uvnitř. Jejich vzájemná kombinace doplňuje a zlepšuje váš životní styl a každá cesta je díky nim skutečným požitkem.

NAPROSTÁ KONEKTIVITA – ZŮSTANETE V KONTAKTU POUHÝM JEDNÍM DOTYKEM

Propojte váš chytrý telefon pomocí Mazda Connect. Je kompatibilní s technologiemi Android Auto™/Apple CarPlay™ * a umí přehrávat videa z USB.

KRÁSA PRÁZD­NÉHO PROSTORU

Tato koncepce je základem designu světlého a prostorného interiéru. V Japonsku tomu říkáme „Johaku“. Přináší pohodlný prostor pro pět osob, s větší svobodou pohybu a vzájemné komunikace, společně s mimořádným výhledem ven. Tatáž koncepce je uplatněna i ve velkorysém a univerzálním zavazadlovém prostoru.

Svoboda jet kamkoliv – Kabina zaměřená na člověka

Lehká a vzdušná kabina zcela nové Mazdy CX-30 vytváří smysl otevřeného prostoru. Prostor mezi sedadlem řidiče a sedadlem spolujezdce, s širokou, pohodlnou loketní opěrkou, a mezi předními a zadními sedadly vám dává více místa na pohyb a odpočinek. Současně usnadňuje komunikaci mezi všemi osobami ve voze, které na sebe mají zároveň lepší výhled. Díky vysoké poloze sedadla řidiče a tenkému designu sloupků nabízí zcela nová Mazda CX-30 mimořádný výhled do všech stran. Pomáhá tak zmenšovat mrtvé úhly a zvyšuje bezpečnost vás, vašich spolucestujících i ostatních účastníků silničního provozu.

Velkorysý prostor a dveřní otvory zase usnadňují nastupování a vystupování. Vzadu je k dispozici více prostoru pro náklad, který díky nejmodernější technologii motorů Skyactiv dopravíte až do cíle. Díky většímu, otevřenějšímu prostoru se řidič v kabině cítí příjemně. Vše je okolo vás dokonale umístěno, takže kontrola a ovládání vozu jsou snadné, minimalizuje se rušení při jízdě a maximalizuje požitek z jízdy.

Velkorysý zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor má objem 430 litrů, nízkou nakládací hranu a široký otvor, takže do něj snadno umístíte vše potřebné, ať už jedete kamkoliv a s kýmkoliv.

Přečtěte si více o různých úrovních výbavy Mazdy CX‑30 a o tom, co vám mohou nabídnout.