Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

x

MG 4

MG4 Electric

Elektromobil bez kompromisů

Dynamický hatchback s elektrickým pohonem a spoustou chytrých technologií i systémů na podporu řízení.

Sportovní a dynamický design

Hravé a praktické MG4 Electric je kompaktním a současně prostorným vozidlem pro potřeby moderních uživatelů. S tímto vozem může do světa čistě elektrické mobility vstoupit skutečně každý. Prvky sportovního a dynamického designu jasně vypovídají o životaschopnosti a svobodomyslném charakteru této značky s bezmála 100letou tradicí.

Vytříbené jízdní schopnosti

Nová čistě elektrická architektura MSP (Modular Scalable Platform – modulární rozšiřitelná platforma) přináší bezpočet výhod. Je robustnější, důkladně promyšlená a konstrukčně po všech stránkách lepší.

Radost za volantem již není vyhrazena pouze luxusním modelům. Na palubě MG4 Electric jste na cestě k dokonalosti, ať již se vydáte kamkoli.

Inteligentní technologie

Žádné příplatky za užitečné funkce, jako je adaptivní tempomat nebo asistent pro jízdu v koloně. Od nynějška jsou v základu, abyste mohli naplno využívat všech výhod chytrých technologií.

MG iSMART: Dokonalé propojení

Inteligentní propojení komunikace mezi vozidlem, Internetem a uživatelem. Jste připraveni nahlédnout do budoucnosti?

Elektrický výkon

MG4 Electric s novou architekturou MSP (Modular Scalable Platform) navrženou pro elektromobily garantuje vaši bezpečnost díky škále vyspělých technologií.

Užitné vlastnosti

Zlepšení užitných vlastností – záměr konstruktérů MG4 Electric. Praktičnost zaručena i na dlouhých cestách – MG4 Electric nabízí prostorný interiér a spoustu užitečných funkcí.