Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč s DPH

Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč s DPH

x

Mazda MX-30

Nová 100 % elek­trická MAZDA

Objevte prostorný a elegantní interiér a využijte nesrovnatelnou manévrovatelnost a stabilitu, aby vaše každodenní cesty byly v naprostém klidu a s maximálním komfortem.

Poznejte novou Mazdu MX-30 – naše první, zcela elektrické SUV.

 1. Doba záruky baterie je 8 let nebo 160 000 km (závisí co nastane dřív).
 2. Baterie nové Mazdy MX-30 je zcela nabitá a nabízí dosah přibližně 200 km (WLTP), což je dost na pokrytí denních výletů.

JSTE PŘI­PRAVENI MÍT JI PRO SEBE?

Vystupte z davu a staňte se průkopníkem s zcela elektrickým vozem. Získejte místo na našem exkluzivním seznamu a buďte jedním z prvních za volantem v zcela nové Mazdě MX-30.

Má vůz nějaké emise?

Když zcela novou Mazdu MX-30 řídíte, žádné emise nevznikají. Je to čistě elektrický vůz, který pohání pouze akumulátor. Menší emise vznikají při výrobě vozu a zplodiny mohou vznikat také u dodavatele, od něhož odebíráte elektřinu. Používání recyklovaných a recyklovatelných materiálů k výrobě také pomáhá výrazně redukovat uhlíkovou stopu, kterou za sebou vůz během svého životního cyklu zanechá.

Živoucím srdcem všech elektrických vozů je akumulátor a na akumulátor zcela nové Mazdy MX-30 se poskytuje plná 8letá záruka. V případě nečekané poruchy se záruka vztahuje na veškeré opravy akumulátoru, popř. jeho výměnu.

Požitek z jízdy

Zcela nová Mazda MX-30 v sobě má ducha Jinba Ittai.

Například speciálně navržený systém e-GVC Plus zajišťuje přesné a citlivé řízení. Přesně kalibrované (téměř 50:50) rozložení hmotnosti zajišťuje stabilní a rovnoměrný výkon na silnici. Architektura vozu e-Skyactiv zvyšuje požitek z jízdy.

Bezpečnost

Jen to nejlepší od nás

Bezpečnost je pro Mazdu to nejdůležitější!

Zcela nová Mazda MX-30 je vybavená působivou řadou nejlepších bezpečnostních prvků, takže můžete mít jistotu, že při jízdě využíváte výhod nejmodernější ochrany, kam patří například: systém prevence nárazu v městském provozu (SCBS), systém hlídání mrtvých úhlů (BSM), systém pro hlídání jízdních pruhů (LKA) a systém výstrahy před vjezdem do křižovatky.

Interiér

Zaměřeno na člověka

Interiér zcela nové Mazdy MX-30 je navržen tak, aby potěšil, protože je zaměřen na společný prožitek. Atraktivně umístěná středová konzole a kvalitní materiály byly navrženy tak, aby byly pro vás pohodlné a atraktivní. Recyklované materiály na míru přidávají prvek inteligence a udržitelnosti.

8letá záruka na akumulátor

Mazda MX-30 „First Edi­tion“
 • 18″ hliníková kola (215/55 R18)
 • LED přední světlomety, LED zadní kombinované světlomety
 • Barevný projekční Head-Up displej
 • Klimatizace
 • Elektrická parkovací brzda včetně funkce Auto Hold
 • Kožený volant
 • Bezpečnostní funkce i-Activsense
 • Dešťový a světelný senzor
 • Systém eCall
 • Černo-šedé látkové čalounění
 • Nabídka barev: Ceramic, třítónové barvy: šedá Polymetal, Ceramic a prémiová třítónová barva Soul Red Crystal