Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

x

DS7 Crossback

Odvaha být výjimečný

PROSTOR & ABSOLUTNÍ KOMFORT INTERIÉRU

Na palubě vozu DS 7 CROSSBACK si cestující užívají maximálního pohodlí i na zadních sedadlech, u kterých je možné elektricky nastavit sklon opěradla v úhlu od 23° do 32°. Pro zajištění většího komfortu a odolnosti jsou sedadla vyrobena z pěny s vysokou hustotou. Přední sedadla navíc mohou být vyhřívaná, větraná a vybavená masážní funkcí (na centrálním dotykovém panelu je možnost volby z 5 režimů).

DS 7 CROSSBACK nabízí ve svém segmentu prostorný a variabilní zavazadlový prostor (555 l) s rovnou podlazou a systémem pro snadnou manipulaci se zavazadly. Hands-free otevírání zadního víka pohybem nohy pod zadním nárazníkem vám umožní snadný přístup do zavazadlového prostoru i s plnými rukama (Pack Easy Access*).

* Včetně Hands-free otevírání dveří a nastartování motoru

Bezpečnost cestujících i ostatních účastníků silničního provozu byla, je a vždy bude naší prioritou.

Tento náš závazek se promítá i do hodnocení vozu DS 7 CROSSBACK v testech Euro NCAP, kde získal maximální známku, 5 hvězdiček.

MÍSTO ŘIDIČE NA ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGICKÉ ÚROVNI

Grafiku elegantního digitálního 12″ sdruženého přístroje si můžete upravit podle vlastních představ. Zobrazení veškerých informací potřebných k řízení vozu ovládáte pomocí rozbalovacího menu s ovladači na volantu. V nabídce je 6 režimů včetně ovládání funkce DS CONNECTED PILOT a DS NIGHT VISION.

Dotykový centrální 12″ HD displej umožňuje ovládat funkce vozu pomocí virtuálních tlačítek. Funkce vozu lze obsluhovat i pomocí chromovaného ovladače zdobeného krystaly*.
Displej se používá k ovládání komfortu v kabině, konektivity a zároveň jako multimediální rozhraní.
Prostřednictvím funkce DS Connect máte současně přístup k celé řadě dalších služeb: v oblasti bezpečnosti na cestách (SOS & asistence), pravidelné údržby (telematické služby), k on-line navigaci a dalším funkcím spojeným s Mirror Screen** (Android AutoTM, Apple CarPlayTM et MirrorLink®).
* V závislosti na verzi ** Vyžaduje kompatibilní smartphone

DS SAFETY: STÁLE VE STŘEHU

Při dlouhých cestách je největším nepřítelem řidiče únava, nepozornost nebo špatná viditelnost. DS SAFETY zahrnuje všechny důležité bezpečnostní funkce, aby vaše jízda proběhla bez rizik.

DS NIGHT VISION: noční vidění

Systém DS NIGHT VISION zaručuje řidiči lepší viditelnost ve tmě. Infračervená kamera umístěná v masce chladiče je schopná zjistit přítomnost chodce nebo zvířete na silnici až do vzdálenosti 100 m, což řidiči umožní na možné nebezpečí zavčas reagovat.

DS DRIVER ATTENTION MONITORING: konec nepozornosti

Pro zvýšení vaší bezpečnosti je vůz vybavený exkluzivní technologií, která umožňuje ve dne i v noci odhalit pokles pozornosti řidiče. Při prvních známkách únavy nebo nesoustředěnosti řidiče systém DS DRIVER ATTENTION MONITORING aktivuje zvukový signál a na centrálním displeji se objeví výstražné upozornění.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION: pružný a citlivý

Kamera se čtyřmi snímači DS ACTIVE SCAN SUSPENSION neustále monitoruje stav vozovky, předvídá její nerovnosti a dokáže je včas vyrovnat.
Systém v reálném čase přenáší zjištěné údaje do řídicí jednotky, která podle nich upravuje nastavení tlumičů na každém kole zvlášť. Výsledný jízdní komfort je bezprecedentní.

HiFi System FOCAL Electra®: dokonale čistý zvuk

Značka FOCAL®, přední francouzský výrobce profesionálních Hi-Fi audiosystémů, se stala výhradním dodavatelem akustické výbavy vozů DS. Prvotřídní Hi-Fi Systém  FOCAL Electra® se 14 reproduktory rozmístěnými v prostoru celé kabiny vám zprostředkuje skutečně unikátní hudební zážitky.

DS PILOT: PŘEDZVĚST AUTONOMNÍHO ŘÍZENÍ

Užívejte si bezstarostné cestování za pomoci nejmodernějších asistenčních systémů řízení, kterými je vůz DS 7 CROSSBACK vybaven.

DS CONNECTED PILOT: řídit nebo se vézt

Systém DS CONNECTED PILOT je dalším krokem směrem k autonomnímu řízení. Tento inovativní systém upravuje rychlost jízdy podle vpředu jedoucího vozu a působením na řízení udržuje vůz DS 7 CROSSBACK ve zvoleném jízdním pruhu. Řidič může kdykoli převzít nad řízením vozu znovu kontrolu. Bezpečné a nanejvýš pohodlné!

Asistence při jízdě v pruhu je plně funkční v případě, že je jízdní pruh oboustranně vymezený podélným značením na vozovce (dálnice nebo silnice s vyznačenými pruhy).

VÝKONNÉ MOTORY

Pět výkonných a úsporných motorů, které jsou pro luxusní SUV DS 7 CROSSBACK k dispozici, je příslibem výjimečně dynamické jízdy. Motory splňují nejnovější emisní normy (Euro 6.2) a vynikají mimořádným točivým momentem. Nová osmistupňová automatická převodovka EAT8 zajišťuje pohodlné a plynulé řazení. Nové technologie a efektivní systémy, jako například vysokotlaké vstřikování u motorů PureTech či systém Stop & Start, optimalizují spotřebu paliva a emise CO₂.

Dopřejte si výjimečné zážitky s novým benzinovým motorem PureTech 180 s automatickou převodovkou! Motor je vybavený nejmodernějšími technologiemi v oblasti snižování emisí CO2, aby splnil stále přísnější požadavky budoucích verzí emisních norem.

Všechny motory určené pro DS 7 CROSSBACK – benzinové PureTech i dieselové BlueHDi – jsou již v předstihu připraveny na novou verzi emisních norem Euro6d, která vstoupí v platnost v roce 2020.

Nejnovější motory BlueHDi a PureTech nabízí výjimečné jízdní zážitky i ekologicky ohleduplný provoz.

DOPROVODNÉ SLUŽBY PRO MAJITELE VOZŮ DS

S PROGRAMEM ONLY YOU

Only You je exkluzivní program, který se inspiroval vašimi přáními a nabízí řadu individuálních služeb přizpůsobených vašim potřebám. Využijte program na míru pro jedinečný zážitek z vašeho vozu DS. Výhody programu Only You můžete začít bezplatně využívat, pokud se stanete majitelem vozu DS. Služby Only You jsou přímo přístupné prostřednictvím aplikace MyDS nebo na čísle 800 887 711 určeném pro zákazníky DS.

Program Only You zahrnuje následující služby:

  • DS ASSISTANCE – 24 h denně / 7 dní v týdnu
  • DS VALET – služba PICK UP a doručení vozu DS
  • MyDS APP – nepřetržité připojení k vašemu vozu DS
  • DS OSOBNÍ ASISTENT – osobní poradce k vašim službám

ROZMĚRY

Délka (mm) 4573
Šířka (bez/včetně zrcátek) (mm) 1906/2098
Výška (mm) 1625
Rozvor (mm) 2738
Zavazadlový prostor (litry VDA) 555 (1750 sklopená zadní sedadla)
Užitečná šířka zavazadlového prostoru – mezi podběhy kol (mm) 1201
Užitečná výška (mm) 581 pod kryt (910 pod střechu)