Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

x

DS3 Crossback

Kompaktní SUV DS 3 CROSSBACK je spojením nadčasové elegance, komfortu a špičkových technologií. Mezi ostatními vůz vyniká svou impozantní siluetou a jeho moderní design doplňují vytříbené stylové doplňky.

DVEŘE SE OTEVŘOU JEN VÁM

Kouzlo, které vás překvapí! Kliky dveří se objeví jen tehdy, kdy je potřebujete a po zbytek času jsou diskrétně zasunuté do karoserie. Silueta vozu DS 3 CROSSBACK zůstává stále dokonale hladká a elegantní!

Vůz vás pozná na dálku
S technologií PROXIMITY KEYLESS ENTRY & START můžete vůz odemknout nebo zamknout, aniž byste vyndali klíč z tašky nebo kapsy.

1,5 m je vzdálenost, na kterou DS 3 CROSSBACK rozpozná vaši přítomnost. Jakmile se přiblížíte, vůz se díky funkci PROXIMITY KEYLESS ENTRY & START odemkne a kliky dveří, do tohoto okamžiku diskrétně schované v karoserii, se vysunou. Stačí už jen otevřít dveře a usednout za volant.

Vzdálíte-li se od vozu, je princip stejný – kliky se zasunou a vůz se automaticky zamkne.

HEAD-UP DISPLAY

Nespouštějte oči z vozovky

Rychlost, údaje tempomatu/omezovače rychlosti, rozpoznání dopravních značek, asistenční systémy a navigace: na Head-up displeji máte veškeré potřebné informace stále před sebou, aniž byste spustili zrak z vozovky.

Technologie převzatá z kokpitu letadel promítá všechny potřebné údaje na barevný průhledný displej před čelním sklem, který je umístěný přímo ve vašem zorném poli.

DS MATRIX LED VISION

Svítit, ale neoslnit

Světlomety poslední generace DS Matrix LED VISION pro vás znamenají velkou výhodu: můžete řídit s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž byste oslňovali ostatní účastníky silničního provozu. Kamera umístěná v horní části čelního skla automaticky přizpůsobí svítivost světel podmínkám provozu na silnici.

HIFI SYSTEM FOCAL ELECTRA®

Špičkový systém  HiFi FOCAL Electra® vám zprostředkuje zvukový zážitek nejvyšší kvality srovnatelný s živým vystoupením v koncertním sálu.

Síla a kvalita zvuku

Společně s francouzskou značkou FOCAL, předním výrobcem profesionálních Hi-Fi audiosystémů a naším dlouholetým partnerem, jsme vyvinuli vysoce výkonný Hi-fi systém s 12 reproduktory a výkonem 515 W. Speciálně navržené rozmístění reproduktorů v kabině vozu vytváří unikátní prostorový efekt a spolu s věrnou reprodukcí zvuku je kvalita hudebního zážitku nepřekonatelná.

VYBERTE SI POHON, KTERÝ VÁM SEDÍ

Pro vůz DS 3 CROSSBACK jsou k dispozici jsou 3 typy motorů: benzinový PureTech, dieselový BlueHDi nebo elektrický E-Tense.

Benzinové motory PureTech

Naše výkonné a účinné benzinové motory PureTech jsou příslibem dynamické jízdy i nízkých emisí škodlivin.

Dieselové motory BlueHDi

Naše dieselové motory BlueHDi vybavené moderními systémy na snížení emisí škodlivin jsou oceňované pro svoji účinnost. Nižší emise a vyšší výkony, to je trend odpovídající vývoji emisních norem i zvyšujícím se nárokům našich zákazníků.

100% elektrický motor E-Tense

Za volantem vozu DS 3 CROSSBACK E-Tense vás čeká úplně nová jízdní zkušenost. 100% elektrický motor je spojením výkonu, pružnosti a dokonale tichého chodu, který je pro elektrické vozy typický.