Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

x

DS 9

IKONICKÁ

Design exteriéru: mistrné zpracování

DS 9, ikonu francouzského know-how, můžete u svého prodejce DS začít objednávat právě nyní. Nový sedan DS 9 je vybaven hybridním pohonem E-TENSE. Nabízí dokonalé technologie poslední generace, neuvěřitelný komfort a bezkonkurenční kvalitu zpracování.

Moderní linie s elegantními prvky

DS 9 je velmi moderní vůz s ladnými liniemi, které jsou vhodně doplněny dynamickými prvky. Velmi osobitý charakter mu dodávají detaily jako typický dekor kapoty DS s povrchovou úpravou CLOUS DE PARIS, DS Cornets či zapuštěné kliky dveří.

Charismatický světelný podpis

DS ACTIVE LED VISION je jedním z charakteristických symbolů značky DS Automobiles. Při otevření vozu se rozzáří přední světlomety. DS 9 ožije i díky 3D Full LED zadním světlům zdůrazňujícím její neodolatelnou přitažlivost.

Důraz na detail

Kapotu nového sedanu z dílny DS zdobí gilošovaný dekor s motivem CLOUS DE PARIS. Tento způsob zpracování původně používaný v luxusním hodinářství představuje dokonalou umělecky i technicky vyřešenou dekorativní povrchovou úpravu.

Kliky dveří, které se ukážou pouze vám

Na první pohled vás okouzlí zapuštěné kliky dveří, které se při přiblížení klíče k vozu vysunou a při oddálení opět dokonale splynou s karosérií.

KNOW-HOW

Design interiéru: ztělesnění elegance

DS 9 byla navržena tak, aby měl každý cestující stejnou úroveň komfortu. Přední i zadní sedadla jsou vyhřívaná, odvětrávaná a vybavená masážní funkcí. Čalounění střechy Alcantarou© umocňuje pocit dokonalého luxusu.

Akustický komfort

S uvedením modelu DS 9 přicházejí designéři s novým konceptem v oblasti akustického komfortu. Vrstvená skla v kombinaci s lepenými spoji karoserie eliminují vibrace a vytvářejí uvnitř vozu klidnou a velmi příjemnou atmosféru.
Tento excelentní způsob zpracování umožňuje vyniknout čistotě tónů linoucích se ze 14 reproduktorů audiosystému Focal Electra®.

SÍLA & FLEXIBILITA

Dostupné motory

Užijte si bezkonkurenční výkon plug-in hybridního pohonu E-TENSE, který využívá benzinový motor PureTech a je šetrnější k životnímu prostředí.

DS 9 E-TENSE

Flexibilní a výkonný benzinový hybrid pro ještě větší radost z jízdy

DS 9 je v nabídce se dvěma plug-in hybridními pohonnými jednotkami E-TENSE*: verze 225 k a silnější verze 360 k s pohonem všech kol, která bude k dispozici později. Elektromotor, který se používá pro startování a zrychlování, umožňuje tichou jízdu až do rychlosti 135 km/h, přináší ještě vyšší komfort cestování a intenzivnější zážitky z řízení.

*E-TENSE 4×4 360 bude k dispozici později.

Režimy jízdy

U klasické DS 9 jsou k dispozici dva jízdní režimy: Komfort a Sport. U plug-in hybridní verze E-TENSE můžete volit mezi dalšími třemi režimy odpovídajícími danému stylu jízdy.

Regenerativní brzdění

Při zpomalování či brzdění se kinetická energie přeměňuje na elektřinu. Tím dochází ke zvýšení dojezdu vozu.

Funkce E-SAVE

Tato funkce umožní zachovat rezervu elektrické energie potřebnou pro ujetí posledních kilometrů cesty ve 100% elektrickém režimu s nulovými emisemi. Díky tomu není problém vjíždět do nízkoemisních zón evropských měst.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Přizpůsobí se nerovnostem vozovky

Tento inteligentní systém odpružení funguje díky kameře umístěné v horní části čelního skla a senzorům, které nepřetržitě skenují nerovnosti vozovky. Data jsou ve zlomku vteřiny přenášena do počítače, který ovládá každé kolo samostatně. V závislosti na informacích se odpružení neustále přizpůsobuje pro optimální komfort jízdy.

DS NIGHT VISION

Spatříte i to, co je ve tmě neviditelné

V noci DS 9 nepřetržitě skenuje silnici pomocí infračervené kamery umístěné v přední masce. Systém dokáže detekovat chodce i zvířata až do vzdálenosti 100 metrů, takže víte o nebezpečí dříve a můžete rychleji zareagovat.