Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

Jarní výprodej skladových užitkových vozů Citroën se skladovým bonusem až 70 000,- Kč

x

DS 4 & DS 4 E-TENSE

Nová vize automobilu

Právě nyní si můžete objednat DS 4, která na první pohled upoutá svými nádhernými liniemi a přímo fascinuje charismatickým vzhledem i svou robustností. Technologie poslední generace v kombinaci s moderní kabinou umocňují čistotu stylu a promyšlenou ergonomii.

STYL A DYNAMIKA

Propracovanost a uhrančivý design

Velká kola, štíhlá silueta a aerodynamický profil umocňují plynulé a výrazné linie vozu DS 4. Zadní dokonale zpracovaná světla ladí s elegantním tvarem karoserie a vytvářejí působivou a jedinečnou identitu.

Všestrannost

Ukažte svůj styl

Vůz DS 4, který kombinuje přednosti SUV kupé a kompaktního hatchbacku, je přitažlivý i díky rozmanitým možnostem přizpůsobení. Klasická DS 4 je doplněna dvěma verzemi: DS 4 PERFORMANCE LINE pro sportovnější vzhled a DS 4 CROSS pro jízdu v náročnějším terénu.

DESIGN INTERIÉRU

Elegance jedinečného know-how DS

Displeje zasazené do palubní desky, ovladač E-TOGGLE, tlačítka ovládání elektrických oken a kompaktní středové výdechy klimatizace DS AIRS, to vše přispívá k mimořádně čistému stylu interiéru. Designéři DS využili veškeré dostupné know-how a vybavili interiér vozu unikátními materiály, jako je kovaný karbon, dekor jasanu nebo pravá kůže, tlačená či Nappa, v provedení Bracelet. Toto unikátní zpracování připomíná řemínek náramkových hodinek a stalo se jednoznačným identifikátorem vozů DS.

E-TENSE

Mobilita nové generace

Plug-in hybridní E-TENSE s výkonem 225 k nabízí kombinaci elektrického a benzinového pohonu pro více dynamiky a pohodlí. Užijte si nižší emise škodlivin, nízkou spotřebu paliva, vysoký výkon a tiché startování.

DOJEZD V PLNĚ ELEKTRICKÉM REŽIMU

Až 55 km (WLTP kombinovaný cyklus*)

DOBÍJENÍ

1 hodina 45 minut pro dobití do 100 % (prostřednictvím dobíjecí stanice 32 A 7,4 kW)

VÝKON

225 k (180 k spalovací motor + 110 k elektromotor)

E-TENSE

Mobilita nové generace

Zažijte ještě větší radost z jízdy s plug-in hybridní technologií E-TENSE. Kombinace elektromotoru a benzinového motoru spojuje flexibilitu s dynamikou a zajistí více pohodlí a intenzivnější zážitky z řízení.

Emise

S plug-in hybridní pohonnou jednotkou o výkonu 225 k kombinuje DS 4 E-TENSE nízké emise a nižší spotřebu paliva: od 30 g/km CO2 a 1,4 l/100 km (podléhá probíhající homologaci). Proto nemá DS 4 žádný problém ani v nízkoemisních zónách evropských měst.

Dojezd a dobíjení

Jízda s nulovými emisemi

Pro využití výhod plug-in hybridního vozu v plné míře je otázka dobíjení zásadní. Proto doporučujeme dobíjet DS 4 E-TENSE denně. Dojezd vašeho plug-in hybridního vozu ovlivňují různé faktory, jako jsou například klimatické podmínky, rychlost a styl jízdy.

Rychlost

Rychlost je jedním z faktorů, které nejvíce ovlivňují dojezd plug-in hybridního vozu. Pro maximalizaci dojezdu je nutné jezdit plynule a ne příliš rychle.

Tepelný komfort a dobíjení

V závislosti na klimatických podmínkách se k regulaci teploty v kabině využívá energie z baterie vozu. V zimě může být energetický výdej až o 35 % vyšší než na jaře, proto se doporučuje temperovat kabinu plug-in hybridního vozu během jeho dobíjení.

Styl jízdy a topografie

Změny převýšení a styl jízdy mají velký vliv na dojezd vašeho plug-in hybridního vozu. Zvolte ze čtyř dostupných jízdních režimů režim Hybrid, jezděte plynule a využívejte rekuperaci, abyste maximálně využili baterii a ušetřili až 15 % energie.