Citroën C3

Výrazný design

Tvar Citroënu C3, pro který jsou typické čisté a protáhlé linie, je výrazem avantgardního stylu. K elegantnímu stylu přispívá i výrazná čelní strana a horní část masky chladiče, do které jsou zabudovány lišty tvořící logo značky a nové LED světlomety.

Jedinečné panorama

Model Citroën C3 může být opatřen čelním sklem Zénith, které zvětšuje zorné pole cestujících vpředu o 80° směrem nahoru a celý vůz je tak lépe prosvětlen. I přesto, že je vůz zvenku kompaktní, interiér nabízí jedinečné panorama a pocit naprosté volnosti: silnice a okolní krajinu tak budete vnímat mnohem více.

Pohoda

Prostor na palubě je perfektně promyšlený, aby vám usnadnil život. Pohodlně se sem vejde pět dospělých osob a najdete zde mnoho prvků přispívajících k lepšímu komfortu (např. doprovodné osvětlení, HiFi Systém, kameru pro snadné couvání a další).

Výkonné motory

Motory PureTech a verze vybavené mikrohybridní technologií e-HDi poskytují Citroënu C3 větší dynamiku a zároveň nižší spotřebu.

Prioritu získala bezpečnost

Bezpečnost je pro model Citroën C3 naprostou prioritou. Sériově montované ABS spojené s elektronickým rozdělovačem brzdných sil (EBD) doplňuje brzdový asistent pro kritické situace (EBA) a systém automatického rozsvěcování výstražných světel.

Doprodej vozů s motorizací EURO 6, do výroby jsou již vozy vybaveny motorizací EURO 6.2