Mitsubishi Pajero SWB

Pajero SWB je robustní, ale stále elegantní automobil, který má na kontě 12 vítězství v rallye Dakar. Pajero se skvěle ovládá na silnici, ale s možnou maximální stoupavostí 35°, brodivostí 700mm, bočním náklonem 45° a uzavíratelným zadním diferenciálem si přímo říká o využití v terénu. Jistotu v terénu pak zaručuje vznětový motor 3,2 DI-D s přímým vstřikováním Common Rail o výkonu 190 koní a točivém momentu 441 Nm, spolu s inteligentní automatickou převodovkou INVECS-II.

Pohon 4WD Super Select II umožňuje volbu čtyř jízdních režimů; 2H (stálý pohon na dvě kola 2WD, zajišťující úsporu paliva při jízdě po zpevněné, suché vozovce), 4H (stálý pohon všech kol 4WD s rozdělením točivého momentu mezi předními a zadními koly z 33:67 až na 50:50, pro zvýšenou trakci při jízdcě za nepříznivých podmínek), 4HLc (stálý pohon všech kol 4WD, navíc se zamknutým mezinápravovým diferenciálem) a 4LLc (stálý pohon všech kol 4WD se zamknutým mezinápravovým diferenciálem a redukcí) pro jízdu v nejtěžším terénu.

Bezpečnost je zde na prvním místě, Pajero nejen že vypadá robustně a bezpečně, ono také skutečně bezpečné je. V Pajeru sedíte vysoko, což vám dává nejen dobrý rozhled, ale také vás díky pevné konstrukci s deformačními zónami okolo motoru chrání při případném nárazu.

Ať už se proplétáte zákrutami malé venkovské silničky nebo se pohybujete po dálnici, Pajero ve vás probudí smysl pro dobrodružství a dostane vás v podstatě kamkoliv v pohodlí, bezpečí a zároveň stylově.

 

  • Expedice Mitsubishi Rumunsko 2017

  • Mitsubishi Pajero SWB

  • Pajero SWB

  • Pajero SWB

  • Motor Pajera SWB