Zdroj: Netcarshow.com

Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX posouvá třídu crossoverů o kategorii výš. Vítěz prestižního srovnávacího testu Auto 7 dosahuje v rámci své třídymimořádně nízké kombinované spotřeby pouhých 5,6 l / 100 km a jeho ohromný zavazadlový prostor o objemu 488 l* pobere vše, co si s sebou potřebujete vzít na dovolenou.

Model ASX je přesně šitý na míru Vašemu životu – má nový dynamický styl a pyšní se moderními technologiemi a výbavou, která uspokojí i ten nejaktivnější životní styl. Využívá osvědčenéhovolitelného pohonu 4×4, který navazuje na více než 80letou tradici značky Mitsubishi. Ženy na něm ocení zejména asistent rozjezdu do kopce, jenž zabraňuje nechtěnému couvnutí vozidla, nebo parkovací kameru, která poskytne perfektní přehled o dění za vozidlem.

Až si sednete za volant, zjistíte, že i přes svůj aerodynamický tvar Vám Mitsubishi ASX poskytuje překvapivě vyvýšenou polohu sedadla. V kombinaci se zešikmeným tvarem kapoty poskytuje lepší výhled na silnici, aby manévrování s vozem bylo snazší a bezpečnost vyšší. Zvýšený posed také umožňuje snadnější nastupování a vystupování. O Vaše pohodlí a bezpečnost se rovněž postará 7 airbagů a klimatizace již v základní výbavě.

* po dodatečné úpravě