Zdroj: Netcarshow.com

Citroën Nemo

Geniální a chytrý

S ohledem na hustotu provozu a omezené místo na parkování se Nemo díky svým rozměrům uchází o titul dokonalého užitkového vozu pro jízdu v moderním, pulzujícím městě, ve kterém jde především o prostor.

Silné stránky

  • Výjimečná kompaktnost 386 cm
  • Objem nákladového prostoru 2,8 m3
  • Délka nákladového prostoru až 249 cm
  • Zadní asymetricky dělené dvoukřídlé dveře a velké boční posuvné dveře
  • Rekordní spotřeba a emise CO2
  • Intelligent Traction Control
  • Connecting Box (hands free sada Bluetooth a USB port)

Citroën Nemo, malý zvenčí a zároveň velmi prostorný uvnitř. Společník, díky kterému bude vaše podnikání pronikat bez problémů i do těch nejužších uliček v centru města. Vaše potřeby na přepravu, navíc v elegantním pojetí, uspokojí zcela hravě.

Kompaktní a velkorysý zároveň

Jeho důmyslné uspořádání, zvláště velká možnost využití vnitřního prostoru vás v každodenním životě podrží. Rovné boky karoserie jsou ideálním prostorem pro firemní logo. Tento malý užitkový ďáblík s chytrým výrazem, slušivým kabátem a kompaktně uspořádaným prostorem se pro Vás a vaši společnost stane velmi rychle nepostradatelným.

Parametry na míru ušité profesionálům

Na palubě modelu Citroën Nemo prožijete podobné pocity jako u osobního vozu. Uspořádání interiéru pro posádku, příkladná ergonomie a intuitivní ovládání jsou naprostou samozřejmostí. Místo pro řidiče je prostorné, prosvětlené a v každém případě funkční (celkem nabízí až 12 odkládacích prostor).
Model Nemo je vybaven četnými pomocníky pro řízení a komfort a usnadňuje tak své posádce každodenní pracovní den : zadní parkovací asistent, systém Bluetooth, podložka na dokumenty a další.

Bezpečnost bez kompromisů

Nemo chápe význam, jaký má pro váš profesní život bezpečnost. Ve standardní výbavě nabízí systém ABS pro úpravu brzdného tlaku. Užitečnou výbavou bude zajisté také zadní parkovací asistent, který umožňuje odhalit překážky nacházející se v blízkosti zadní části vozu.