Citroën C-Elysée

Díky harmonicky vyváženým proporcím potvrzují linie vozu Citroën C-Elysée hned na první pohled svůj charakter moderního a prostorného sedanu spojujícího působivou eleganci a robustnost, v níž vstupuje technologie do služeb komfortu. Čelní maska vozu, jež svým provedením zdůrazňuje elegantní tvarování kapoty, Vás ihned okouzlí širokou chromovanou lištou s logem CITROËN. Z celé karoserie vyzařuje působivá impozantnost a robustnost. Upoutá Vás zejména široký rozvor náprav, boční silueta karoserie či vypouklé blatníky. Citroën C-Elysée se může pyšnit nejen pozoruhodnou jízdní stabilitou, příkladným komfortem pro cestující na zadních sedadlech, ale i objemným zavazadlovým prostorem.

Díky velkému rozvoru náprav a širokým rozchodům mezi předními i zadními koly je Citroën C-Elysée schopen zajistit vynikající jízdní stabilitu a vysokou úroveň bezpečnosti pro všechny cestující, a to jak při jízdě ve městě, tak na dlouhých cestách. Během testovacích jízd ujel vůz více než 4 miliony kilometrů po celém světě, a to za nejrůznějších jízdních podmínek. Vůz Citroën C-Elysée byl koncipován tak, aby vydržel mnohaleté užívání a aby každá jeho součást dokázala odolat zubu času. Také vnitřní prostor nabízí nevídaný komfort. Pojme pět dospělých cestujících i s jejich zavazadly při zachování těch nejlepších podmínek pohodlí a požitku z jízdy.

Prostorný elegantní sedan

Velkorysé vnější rozměry vozu Citroën C-Elysée pocítí cestující také uvnitř. Nejen řidič a spolujezdec si mohou na předních sedadlech při jízdě užívat pohodlí. V tomto voze ocení výjimečný prostor i cestující na zadních sedadlech, kteří zde budou mít dostatek místa pro nohy. Citroën C-Elysée tak dokáže dokonale plnit úlohu rodinného vozu. Prostorný interiér, za nějž by se nemusely stydět ani velké limuzíny, doplňuje palubní deska s dekorem, jejíž provedení a vzhled se liší dle zvolené úrovně výbavy. Veškeré materiály byly zvoleny s ohledem na jejich elegantní vzhled, pro jejich odolnost a také snadnou údržbu. Nesmíme opomenout ani pohodlná sedadla, jež svým příjemným tvarováním přímo vybízejí k usednutí do vozu.

Odolá všem nástrahám

Nezpevněné silnice, sníh, extrémní teplo či zima… Citroën C-Elysée byl navržen tak, aby se dokázal přizpůsobit i těm nejobtížnějším jízdním podmínkám. Důraz byl kladen především na odolnost. Jedná se zejména o dvojité těsnění okolo dveří, které dokáže ochránit před venkovním hlukem i prachem cest. Materiály, použité na exteriér vozu, byly vybrány nejen s ohledem na elegantní vzhled, ale také pro svou kvalitu a odolnost.

Elegance podmínkou, komfort nutností

Pro Citroën C-Elysée je přirozená vysoká úroveň pohodlí, za níž stojí množství moderních prvků výbavy, které ocení nejen řidič, ale i všichni spolujezdci.

Doprodej vozů s motorizací EURO 6, do výroby jsou již vozy vybaveny motorizací EURO 6.2