Citroën C 4 SpaceTourer

Atraktivní vzhled

C4 Picasso na první pohled zaujme svým dynamickým a atraktivním vzhledem. Vyznačuje se originálními plynulými křivkami, kompaktními a přitom štíhlými objemy a velmi ladnou siluetou.

Panoramatický výhled

Linie interiéru nového CITROËN C4 Picasso jsou čisté a zpracované v duchu loftu. Tento dojem posiluje i panoramatické čelní sklo a velká prosklená střecha, které novému vozu dodávají velké množství přirozeného světla. C4 Picasso nabízí stejně jako jeho předchozí generace příkladnou prosklenou plochu (5,30 m2).

Rekordní prostornost

I když patří C4 Picasso svými vnějšími rozměry mezi kompaktní vozy, honosí se prostorností, která je v této kategorii příkladná, zejména díky většímu prostoru vpředu, kterého bylo dosaženo uspořádáním místa řidiče.

Bezpečnost

Struktura karoserie modelu Citroën Grand C4 Picasso zajišťuje vynikající ochranu posádky a vůz disponuje celou škálou bezpečnostních technologií: aktivní systém regulace rychlosti, aktivní bezpečnostní pásy a varování před rizikem kolize, systém sledování mrtvého úhlu, systém Citroën eTouch a další.

Doprodej vozů s motorizací EURO 6, do výroby jsou již vozy vybaveny motorizací EURO 6.2