Zdroj: Netcarshow.com

Citroën C 4 Cactus

C4 Cactus představuje novou nabídku značky Citroën na trhu. Jde o odvážný, moderní vůz pro větší pohodu, který boří zažité principy, ale současně zůstává věrný hodnotám ve stylu Kreativní technologie. Citroën C4 Cactus je vůz, který splňuje požadavky současnosti…

Styl a funkčnost

C4 Cactus nabízí výrazné prvky, které vynikají nejen designem, ale i funkčností . Reaguje tak na neustálou snahu o nalezení kompromisu mezi tvarem, praktičností a plynulými liniemi.

Čisté a hladké plochy, zadní boční okna a výrazná střecha jako hlavní odlišující prvky. Citroën C4 Cactus představuje jedinečný design.

Pružný povrch

Airbump představuje úspěšné spojení designu a praktičnosti. Pružný povrch této světové novinky chrání vozidlo před drobnými oděrkami a poškozením.

V čem tkví tajemství? V řadě vzduchových kapslí ukrytých pod slupkou z TPU (termoplastického polyuretanu). Díky nim tento obal pohlcuje drobné nárazy a poskytuje lepší odolnost proti poškrábání. Airbump nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a přímo tak přispívá ke snížení nákladů na opravu.

Čistý a technologický

Design interiéru modelu C4 Cactus se nese v minimalistickém a technickém duchu. Uvolnil se tak prostor pro řidiče i posádku a jako celek získal vnitřní prostor výraznou identitu, kde má každý prvek své přirozené místo.

Dotykový sedmipalcový displej

Elegantní dotykový displej uvolňuje prostor na palubní desce a ovládání vozidla je díky němu mnohem pohodlnější.

Přihrádka v horní části palubní desky

Charakter modelu C4 Cactus čiší i z použitých materiálů, kterým byl inspirací svět cestovních zavazadel (kožené popruhy stejné jako kliky dveří a široká elegantní horní část palubní desky).