Zdroj: Netcarshow.com

Citroën Berlingo Multispace

Moderní, pohodový a… důvtipný!

Oblíbený multifunkční prostorný vůz omládnul! Nový Citroën Berlingo Multispace je stále stejně přívětivý, přizpůsobitelný a funkční, ale nabízí i nové přednosti, díky nimž je každá cesta událost, kterou budete chtít sdílet s ostatními.

Tvar připomínající MPV

Berlingo upoutá především svým vzhledem. Jeho užitkový tvar je zároveň velmi dynamický a moderní. Díky dvojité liště chromovaných šípů jako loga značky a plynulým liniím tak může směle soupeřit v eleganci s nejhezčími MPV své kategorie.

Konstrukce palubní desky je inspirována vozidly kategorie SUV, kdy je kladen velký důraz na funkčnost a kvalitu. Na palubě se cítíte komfortně a veškeré ovládací prvky včetně řadicí páky ve vyšší poloze jsou na dosah ruky.

Směle se přizpůsobí vašim požadavkům

Model Berlingo je sériově vybaven zadní lavicí dělenou v poměru 2/3-1/3, kterou lze sklopit do svislé polohy a odstranit. Lze tak část nebo celou lavici vyjmout a upravit interiér vozu podle svých potřeb. Jsou k dispozici také 3 sklopná, vyjímatelná sedadla.

Opěradlo sedadla spolujezdce lze sklopit pro převážení dlouhých předmětů.

Dokonalá bezpečnost

Zesílená struktura a bezpečnostní výbava vozu Citroën Berlingo mu vynesly 4 hvězdičky v testech Euro NCAP.

Technologie BlueHDi

Nový Citroën Berlingo Multispace je opatřen novými motory BlueHDi s nejúčinnější technologií na snížení emisí dieselových motorů na trhu. Splňují nové emisní normy Euro 6