Tento vůz byl již prodán

Mazda CX-3

2,0 Skyactiv-G 6MAN 4x2 Emotion IPM 2018

Ročník:
2018

Karoserie:
SUV

Převodovka:
Manuální, 6 st.

Palivo:
Benzín

Motor:
2,0 Skyactiv-G 6MAN 4x2 Emotion IPM 2018

Evidenční číslo:
MA1455

Barva:
bílá

Cena vč. DPH
388 500 Kč

Představení vozu

Jako všechny současné modely Mazdy, i CX-3 byla navržena v souladu s filosofií Jinba Ittai (snaha o co nejtěsnější splynutí řidiče a vozu), využívající designový jazyk „KODO – duše v pohybu“. Aerodynamický vzhled je zároveň doplněn o dávku elegance. Nejsilněji promlouvá masivní maska chladiče se stříbrným lemováním, pokračujícím do linie charakteristických LED světlometů. I technologicky je CX-3 na výši. Systémy proti opuštění jízdního pruhu, kolizi s vozem před vámi, sledování mrtvých úhlů nebo adaptivní tempomat výrazně ulehčují řízení. V nabídce naleznete 9 decentních barev karoserie. Vůz získal prestižní ocenění Red Dot Design Award 2015.

Splynutí vozu s řidičem probíhá v propracovaném interiéru s ergonomickými ovládacími prvky. Kůží obšitý volant, start motoru pomocí tlačítka, barevný head-up displej nebo praktický HMI ovladač pro ovládání funkcí vozu výrazně zpříjemňují celkový zážitek. K dispozici jsou varianty infotainmentu podle stupně výbavy (7″ displej MZD Connect nebo integrovaná satelitní navigace), parkovací kamera nebo audiosystém BOSE nebo ALPINA. Vybírat můžete ze čtyř variant čalounění pohodlných sedadel, ve střední a vyšší výbavě potěší vyhřívání včetně volantu.

Hlavní technologie motorů Mazdy SKYACTIV stojí za zábavnou a efektivní jízdou. Do skupiny SKYACTIV patří prakticky všechno mechanické ve voze. Motor, převodovka, podvozek nebo prvky spojení s karoserií. Dohromady tak CX-3 funguje jinak, než vozy, na které jste byli zvyklí dříve. Patří zde mimo jiné i systém G-Vectoring Control (GVC) pro kontrolu řízení a točivého momentu, který snižuje potřebu zásahů řidiče do řízení nejen v krizových situacích. Vybírat můžete z palety benzinových motorů G120, G150 o objemu 1998 ccm nebo dieselů CD105 s 1499 ccm, vždy s pohonem předních nebo všech čtyř kol i volbou manuální / automatické převodovky.

Proč nakoupit u kodecar

25 let
zkušeností

možnosti
protiúčtu

Široké možnosti
financování

nadstandardní
servis