Tento vůz byl již prodán

Citroën Jumper

2,0 BHDi 160k Euro 6.2 Furgon+ 4-35 L4H2

Ročník:
2019

Karoserie:
užitkové vozidlo

Převodovka:
Manuální, 6 st.

Palivo:
Nafta

Motor:
2,0 BHDi 160k Euro 6.2 Furgon+ 4-35 L4H2

Evidenční číslo:
C6591

Barva:
bílá

Cena bez DPH
484 000 Kč

Představení vozu

Nový Citroën Jumper prošel výraznou obměnou – vzhled jeho exteriéru je velmi moderní, díky čemuž je stylový, a přitom si plně zachovává funkčnost pro vhodné využití – toho bylo dosaženo zejména díky výraznému ochrannému nárazníku, novým předním blatníkům s vystouplými liniemi a nové kapotě. V zadní části dostal Jumper široký nárazník, který je nízce posazený pro snadné vykládání a nakládání. K dispozici jsou také čtyři tvary karoserie, které se liší v délce – L1, L2, L3 a L4 – v rozvoru – tři rozvory (300 cm, 345 cm a 404 cm) – a ve výšce – tři výšky (H1, H2 a H3). Celkem je v nabídce osm tvarů karoserie od 8 do 17 m3 s celkovou užitečnou hmotností až 4 tuny. Navíc je díky šířce nákladového prostoru mezi podběhy kol 142 cm a užitečnou šířkou 187 cm nejlepší ve své kategorii! Jumper je prostě a jednoduše nedocenitelný partner pro vaši práci a má vše, aby vás okouzlil.

Vozidlo nabízí homogenní a čistý interiér s důrazem na funkčnost, pohodu a snadné používání. Svou profesi můžete vykonávat v klidu a s maximální efektivností. O vaše bezpečí se totiž stará ABS a až šest airbagů. Zvýšený komfort pro řidiče zajišťuje sedadlo s proměnlivým odpružením, loketními opěrkami a nastavením v bederní oblasti. Řadicí páka je na palubní desce, stejně jako psací stolek s nastavitelnou výškou. Nový Jumper také nabízí handsfree sadu Bluetooth®, USB zástrčku a dotykový 5″ displej s navigací či parkovací kamerou.

V nabídce modelu Jumper jsou čtyři dieselové motory s normou EURO 6: BHDi 110, BHDi 130, BHDi 150 a BHDi 180. Všechny jsou spojeny s manuálně ovládanými šestistupňovými převodovkami. Bezpečnost vozidla zajišťuje technologie Inteligent Traction Control, systém Hill Descent Control (regulace rychlosti při jízdě ze svahu), programovatelný tempomat/omezovač rychlosti, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu a detektor stavu tlaku vzduchu v pneumatikách. To vše pro větší klid v každodenním provozu. Pro nový Jumper jsou typické nízká poruchovost a nízké náklady: oproti předchozím generacím byl spotřeba snížena o téměř 15 %!

Proč nakoupit u kodecar

25 let
zkušeností

možnosti
protiúčtu

Široké možnosti
financování

nadstandardní
servis