Tento vůz byl již prodán

Citroën C-Elysée

1,2 PureTech 82k FEEL

Ročník:
2019

Karoserie:
sedan

Převodovka:
Manuální, 5 st.

Palivo:
Benzín

Motor:
1,2 PureTech 82k FEEL

Evidenční číslo:
C5497

Barva:
šedá metalíza

Cena vč. DPH
273 400 Kč

Představení vozu

Nový C-Elysée upoutá na první pohled výraznější maskou, která mu dodává modernější a elegantnější vzhled. Táhne se zeširoka až k přepracovaným světlům. Na přídi najdete také LED světla pro denní svícení. Záď byla také vylepšena o nová světla s 3D efektem, která ji opticky rozšiřují. Auto tak působí zezadu opravdu majestátně.

Maximální pozornost byla věnována ergonomii jednotlivých prvků v interiéru. Řídit C-Elysée je tak skutečně příjemný zážitek. Určitě si všimnete dotykového 7” displeje uprostřed, pomocí kterého ovládáte celý vůz a multimediální rozhraní, včetně hlasem řízené navigace 3D CITROËN Connect Nav . Kvalitní materiály jsou samozřejmostí. Potěší také velký zavazadlový prostor o objemu více než 500 litrů nebo dělené zadní sedadlo v poměru ⅔ – ⅓.

Citroën dlouhodobě klade důraz na ideální poměr výkonu / úspornosti motorů. C-Elysée pohání nejnovější generace benzinových PureTech 82 MAN a dieslových BlueHDi 100MAN jednotek. Průměrná spotřeba paliva se u benzínového motoru pohybuje kolem 5 l/100 km, v případě dieselu je to ještě méně, 3,8 l/100 km.

Doprodej vozů s motorizací EURO 6, do výroby jsou již vozy vybaveny motorizací EURO 6.2

Proč nakoupit u kodecar

25 let
zkušeností

možnosti
protiúčtu

Široké možnosti
financování

nadstandardní
servis