Skladové vozy Citroën Jumper ihned k dodání, záruka Esential Drive 3 roky / 120 000 km ZDARMA

Skladové vozy Citroën Jumper ihned k dodání, záruka Esential Drive 3 roky / 120 000 km ZDARMA

x
Nový „cvrček“ od Mitsubishi míří ke hvězdám… a ještě dál!

Nový „cvrček“ od Mitsubishi míří ke hvězdám… a ještě dál!

3 minuty čtení, Naposledy aktualizováno: 20. 10. 2019


 

Řeč je o novém, vesmírném Mitsubishi Space Star. Ten představuje kompaktní vůz navržený tak, aby oslovil běžné uživatele žijící v běžném světě. Přináší nový styl s elegantními litými koly, zatmavenými okny a lakováním všech prvků v odstínu karoserie – vypadá opravdu svůdně. Je hbitý, lehký a aerodynamický: navržený tak, aby se bez problémů pohyboval po městě, kde se vměstná i do malých uliček a hladce zajede i na to nejmenší parkovací místo.

Malý, ale šikovný

Tento pětidveřový hatchback se třemi diamanty ve znaku je vysoce komfortní a úspornou alternativou pro každodenní cestování. Honosí se mimořádně nízkou hmotností, což jde ruku v ruce s nízkou spotřebou, mrštností a brzdnými schopnostmi. A to není všechno, Space Star navíc obsahuje celou řadu technologií, díky kterým na pohonných hmotách ušetříte pěkných pár kaček: ke snížení spotřeby slouží vypínání motoru Auto Stop & Go, vysoce účinný alternátor, pneumatiky s nízkým valivým odporem a pro ty, kteří dávají přednost automatu, je přichystaná nejmodernější převodovka CVT.

Nadstandardní výbava

Jízda ve Space Staru je pohodlná a plynulá – skoro jako na létajícím koberci. Svůj menší vzrůst kompenzuje skvělými vychytávkami v otázkách bezpečnosti a jízdního chování. Auto se velice snadno řídí, a to díky velkému množství drobností, běžně se vyskytujících ve výbavě daleko dražších vozů, jako jsou třeba tempomat, parkovací senzory, bixenonové světlomety se senzorem šera nebo stěrače se senzorem deště. V základní výbavě tohoto kompaktního vozu se nachází šest airbagů, elektricky ovládaná přední okna, elektricky ovládaná zrcátka, palubní počítač, manuální klimatizace, sada na opravu pneumatik a také rádio s CD přehrávačem. Kola jsou v základu 14“ ocelová, jen výškově nastavitelný volant uretanový.

 

Motorizace

Vůz bude nabízen ve třech výbavových liniích: Entry, Inform a Invite a dvou motorizacích – vedle litru bude k dispozici také tříválec 1.2 MIVEC s decentními 59 kW a 106 N.m, který nabídne výběr mezi manuální převodovkou a nejmodernější automatickou převodovkou CVT. Obě jednotky samozřejmě splňují emisní normu Euro 6d-TEMP.

A cena?

V České republice se Space Star prodává s cenovkou od 239 850 Kč. Vůz nabízí skvělý prostor, nízké provozní náklady, úžasnou výbavu a pocit bezpečí spojený se značkou Mitsubishi, která je tradičním synonymem spolehlivosti. Malý Space Star je tak skutečně těžkou váhou na kolbišti modelů snažících se naplnit potřeby dnešních motoristů.

 

Přišel Vám článek užitečný?