COVID
Salóny jsou OTEVŘENY! Těšíme se na Vás.
Nová Mazda pro “singles” je tu!

Nová Mazda pro “singles” je tu!

3 minuty čtení, Naposledy aktualizováno: 17. 10. 2019


 

Jste stále single? Nemáte mnoho přátel? Nebo prostě potřebujete čas od času chvilku jen pro sebe? Pak by se vám mohl líbit nový koncept “retro” Mazdy Single, který byl představen na právě probíhajícím mezinárodním veletrhu Bukurešť Motor Show 2018!

V čem je tak speciální a proč ho budete milovat?

Je “in” i “retro” zároveň

Designem vycházejícím z veleúspěšného vozu Mazda MX-5 Miaty se Mazda Single dokonale trefuje do aktuálních trendů, které si libují v kopírování 90. let, ve kterých vyrůstala většina dnešních “singles”.

 

 

Má jen jedno místo

Do auta se kromě řidiče – vás už nikdo jiný nevejde. Mazda Single je tak ideální model pro všechny, kteří usilovně nepátrají po vysněném partnerovi a nesnaží se ho ulovit na výkonný a pohledný sportovní vůz. I kdybyste někoho takového na projížďce potkali, máte jistotu, že ho s sebou nepřiberete.

 

 

Nemá velký zavazadlový prostor

Do zavazadelníku Mazdy Single se vejde pouze jedna cestovní taška. I kdyby se přátele chtěli přidat k výletu a cestovali alternativní dopravou, třeba autobusem nebo autostopem, nemůžete jim pomoci ani s přepravou jejich zavazadel. Šance na společně strávené chvíle se tak velmi snižují.

 

 

Je vzácná jako vy

V plánu má Mazda vyrobit jen několik stovek kousků tohoto jedinečného modelu. Je dosti pravděpodobné, že pokud se stanete vlastníky jednoho z nich, ostatní vám budou závidět a nebudou se s vámi chtít přátelit. Takže pro vás vlastně plus.

V Kodecaru jsme prozatím předobjednali 3 kousky Mazdy Single. K dispozici by měly být před Vánoci letošního roku. Naskýtá se tak ideální příležitost nadělit sám/sama sobě krásný dárek pod stromeček.

Do pořadníku na testovací jízdu se můžete objednat zde.

 

 

Tenhle článek je vtip. Je totiž 1. dubna, Apríl. Jedná se o koncept Mazdy Miaty Mono Posto z roku 1999.

Pokud se vám vtip líbil a víte o někom, kdo by si tohle auto pořídil, můžete článek sdílet na Facebooku 🙂

 

Přišel Vám článek užitečný?