Skladové vozy Citroën Jumper ihned k dodání, záruka Esential Drive 3 roky / 120 000 km ZDARMA

Skladové vozy Citroën Jumper ihned k dodání, záruka Esential Drive 3 roky / 120 000 km ZDARMA

x
LEGENDA SE VRACÍ

LEGENDA SE VRACÍ

3 minuty čtení, Naposledy aktualizováno: 08. 08. 2022


Značka MG vstupuje na český a slovenský trh. Od 29. června 2022 se v obou zemích spouští prodej značky MG. 26 dealerství bude nabízet 2 nejnovější modely – MG ZS a MG EHS

 „Je mi velkou ctí uvádět na trh takto perspektivní značku s jedinečnou historií a britskými kořeny. Věříme, že nabídka kombinující velmi kvalitní produkt se skvělou výbavou bude to pravé pro české i slovenské zákazníky. Dobrá cena jen podtrhuje náš záměr prosadit se rychle na obou trzích. Navíc očekávaný příchod dalších modelů včetně těch plně elektrických začátkem příštího roku je příslibem dynamického rozvoje značky MG v našem regionu“, říká Kamil Šilhavý, generální ředitel MG Motor pro ČR a SR.

MG pro své modely nabízí na 7 let nebo 150 000 km záruku klasickou, ale i na plug-in hybridní systém a trakční baterii. V případě neprorezavění o krytí na 7 let bez omezení počtu kilometrů.

Ceník Crossoveru MG ZS dlouhého 4323 mm totiž začíná na sympatické ceně  424.940 Kč standardní výbava Essential je přitom věru bohatá. Za tu dostanete atmosférický čtyřválec s objemem 1,5 litru, výkonem 78 kW a 141 Nm točivého momentu. Motor se pojí výhradně s pětistupňovou manuální převodovkou a síla putuje na přední kola.

Větší SUV MG eHS má na délku 4574 mm, čímž pro představu zapadá mezi Škodu Karoq a Kodiaq. Pohon je v tomto případě k dispozici jediný a sice plug-in hybrid složený z 1,5l čtyřválce a elektromotoru. Systémový výkon dosahuje 190 kW a točivý moment 370 Nm. Součástí standardní výbavy je i elektronická uzávěrka diferenciálu XDS přispívající lepším jízdním vlastnostem. Trakční baterie má kapacitu 16,6 kWh a dle WLTP vystačí na dojezd 52 km.

Největší technickou zajímavostí je, ale zcela jistě převodovka. Jedná se o desetistupňový automat, který si koncern SAIC vyvinul svépomocí. Ale pozor, tady je šest stupňů vyhrazeno spalovacímu motoru a zbylé čtyři elektromotoru.

Těšíme se na Vás v saloně, kde si můžete vozy prohlédnout a vybrat, také otestovat na zkušební jízdě.

Těšíme se na Vás.

Team Kodecar

Přišel Vám článek užitečný?