COVID
Salóny jsou OTEVŘENY! Těšíme se na Vás.
Jsme partnery 23. ročníku výstavy Kola 2018

Jsme partnery 23. ročníku výstavy Kola 2018

2 minuty čtení, Naposledy aktualizováno: 20. 10. 2019


Od pátku 9. do neděle 11. listopadu se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční už 23. ročník výstavy automobilů Kola 2018, kterou podporujeme mediálním partnerstvím. Těšit se můžete na průřez novinkami prakticky všech značek na tuzemském trhu, na své si přijdou i tuningoví nadšenci do upravených strojů a k vidění budou i závodní speciály pro zasněné kluky i jejich tatínky :-). Nejvyšší kvalitu vystavených exponátů ještě podpoří prezentace finalistů letošního ročníku ankety Auto roku 2018, do které postupují jen ty nejzdařilejší kousky.

Paralelně s touto výstavou bude probíhat již 18. ročník výstavy Rychlá kola, kde ukážou své stroje závodníci všemožných automobilových i motocyklových odvětví a kubatur. Většina exponátů existuje pouze v několika málo kusech, takže se bude rozhodně na co koukat. Výstava bude doplněna o množství ukázek uvedených strojů, besed nebo autogramiád se slavnými závodníky a sportovci. Potvrzena je účast závodníka Václava Fejfara nebo běžce na lyžích Lukáše Bauera.

Poslední, ale rozhodně ne méně zajímavou sekcí výstavy bude Tuningshow. Zde uvidíte v pohybu neobvykle upravená auta i motocykly. Závodit se bude v klasických sprintech jeden na jednoho a proběhnou také ukázky stále populárnějšího driftování.

Nalákali jsme vás? My se rozhodně těšíme, protože kde to alespoň trošku voní benzínem, tam rozhodně nemůžeme chybět!

Vidíme se na Kolech 2018!

Přišel Vám článek užitečný?