COVID
SERVISY FUNGUJÍ NORMÁLNĚ, OBCHODUJEME ONLINE ČI TELEFONICKY.
Jsme partnerem mezinárodní výstavy karavanů a obytňáků Caravaning Brno 2018

Jsme partnerem mezinárodní výstavy karavanů a obytňáků Caravaning Brno 2018

3 minuty čtení, Naposledy aktualizováno: 20. 10. 2019


 

Již od 8. do 11. listopadu se na výstavišti v Brně uskuteční další ročník veletrhu Caravaning Brno. Znovu se na něm představí ti nejvýznamnější prodejci obytných aut a karavanů. K vidění budou novinky i osvědčené modely prakticky všech značek na tuzemském trhu, navíc v mnoha variantách provedení. Bohaté zastoupení zde však budou mít i doplňky, příslušenství a vybavení pro cestování. Chybět samozřejmě nebude ani zajímavý doprovodný program.

Letos se máte opravdu na co těšit, vystavovatelé totiž opět zaplní dva pavilony, včetně toho největšího. Na veletrhu bude k zakoupení vše, co je potřeba pro pohodlné cestování. Pořadatelé si navíc připravili zajímavé veletržní slevy. Novinkou je stanové městečko, kde si zájemci budou moct vyzkoušet a zakoupit mnoho potřeb pro kempování.

Součástí veletrhu jsou i testovací jízdy v obytných automobilech. Vhodné jsou nejen pro zkušené řidiče, ale i pro začátečníky, kteří si chtějí na vlastní kůži vyzkoušet odlišnosti jízdy v obytném autě. Zájemci si mohou zakoupit osvědčené modely v bazaru karavanů a vítání jsou i ti, kteří přijedou vlastním obytným autem či karavanem. Speciálně pro ně je připraven Caravan Park, kde si mohou zakempovat přímo v areálu výstaviště – navíc i přes noc!

 

 

Své zkušenosti s obytným autem nebo karavanem předají návštěvníkům známí čeští cestovatelé. Jedním z nich je například Jakub Moravec, který se podělí o zážitky ze Skotska, severního Norska nebo Laponska. Jeho přednášky by si neměli nechat ujít zejména ti, kteří chtějí zjistit více o zimním cestování. Mnoho aktivit k vyzkoušení nabídne i doprovodný program na téma bezpečnost. Připraveny budou trenažery, simulátory, workshopy a technické poradenství.

Už se nemůžeme dočkat a co vy? Veletrh Caravaning Brno 2018 je pro milovníky nezávislého cestování jako stvořený. A kdo ví? Třeba už příští rodinnou dovolenou strávíte na cestách v novém obytném voze. 🙂 Vstupenky lze zakoupit již nyní on-line na www.caravaning-brno.cz.

 

Těšíme se na vás!

 

Přišel Vám článek užitečný?