COVID
Salóny jsou OTEVŘENY! Těšíme se na Vás.
Francouzské bohyně DS konečně v Ostravě!

Francouzské bohyně DS konečně v Ostravě!

4 minuty čtení, Naposledy aktualizováno: 20. 02. 2020


Jsme moc rádi, že se naše řada nabízených vozů rozšířila o nové modely značky DS, konkrétně DS 7 CROSSBACK, DS 3 CROSSBACK i nejnovější hybridní DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4, které spojuje charismatický design, pokrokové technologie, kvalitní materiály a vysoký komfort při jízdě.

DS je francouzská prémiová značka, která se do historie zapsala už v roce 1955, kdy se na pařížském autosalonu objevil její legendární vůz. Ten se totiž s francouzskou elegancí stal symbolem inovací, luxusu a vynikající kvality a tyto vlastnosti si drží dodnes. Značka se vždy orientovala zejména na zákazníky a jejich potřeby a stále je výjimečná nadstandardní úrovní poskytovaných služeb.

DS 7 CROSSBACK

Druhou generaci vozů DS uvádí nový SUV model DS 7 CROSSBACK, který upoutá pozornost nejen svou nezaměnitelnou přední maskou a hliníkovými koly. Tento model je vyrobený z prémiových materiálů a nabízí vysoce komfortní jízdu, množství technologických inovací a jedinečnou personalizaci na míru ─ zájemci si mohou vybrat například z pěti různých vzhledů interiéru a mnoha barev karoserie. Za povšimnutí stojí i nové světlomety DS Active LED Vision. Světelný blok je sestaven z jednoho hlavního a třech otočných LED světlometů, které se pohybují podle natočení volantu, rychlosti jízdy a podmínek v okolí vozu, takže perfektně uvidíte na vše, co potřebujete.

 

 

DS 3 CROSSBACK

Nadčasová elegance v kompaktním SUV. Tato slova dokonale vystihují model DS 3 CROSSBACK. Eleganci a hladkost karoserie neruší ani kliky – ty jsou totiž zasunuté a objeví se jen tehdy, pokud je potřebujete. Řidiči i pasažérům poskytne dostatek pohodlí na jakémkoliv terénu. Tento model je vybaven speciálními světlomety DS Matrix LED Vision, které vynikají nejen elegantním vzhledem, ale mají i další nespornou výhodu – dálkové svícení může být trvale zapnuté, aniž by oslňovalo ostatní řidiče. Dálková světla jsou rozdělena na 15 segmentů, které se rozsvěcují a zhasínají podle podmínek v okolí. Na horní části čelního skla je totiž umístěná kamera, která tyto chytré světlomety nastaví přesně podle podmínek provozu.

 

 

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4

Značka DS nezaostává ani s nabídkou hybridních vozů. Nejnovější plug in hybridní DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4  je vybavený funkcí BRAKE, která výrazně prodlužuje dojezdovou vzdálenost vozu díky rekuperaci energie při zpomalování a brzdění. Funkce E-SAVE umožní přejít na posledních 20 km jízdy do plně elektrického režimu bez emisí. U tohoto modelu potěší také velmi rychlé nabíjení. Jeho baterii nabijete ze speciální 32A nabíjecí stanice už za jednu hodinu a 45 minut, z běžné domácí 8A sítě se plně nabije za 8 hodin. DS 7 CROSSBACK E-TENSE nabízí čtyři režimy řízení – režim nulové emise, který má chválihodný dojezd až 50 km, režim sport, díky kterému si můžete vychutnat naprosto živou jízdu, režim hybrid, který optimalizuje výkon a spotřebu, a režim 4WD, který je vhodný při nepříznivých podmínkách na vozovce, jako je sníh, mokro nebo písek. Pasažérům je zajištěn maximální komfort díky kameře, která monitoruje stav vozovky a upravuje tuhost jednotlivých tlumičů.

 

 

DS Only You

Značka DS svým klientům nabízí prémiové služby v exkluzivním servisním programu DS Only You, který je bezplatně k dispozici pro každého majitele jejich vozu. Do tohoto programu je zařazena služba DS Assistance, která je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu a aplikace MyDS, prostřednictvím které jsou služby dostupné. Díky službě DS Valet je možné využít pick up servis, tedy vyzvednutí vozu na místě určeném klientem, poskytnutí náhradního vozidla a následné dovezení opraveného auta zpět tam, kam si klient přeje. Tuto službu lze využít už i při samotném nákupu nového vozu.

V Kodecaru si můžete prohlédnout, vyzkoušet nebo objednat nové modely, nechat si svůj vůz opravit nebo objednat náhradní díly či příslušenství. Těšíme se na vás!

Přišel Vám článek užitečný?