COVID
Salóny jsou OTEVŘENY! Těšíme se na Vás.
FOR CARAVAN – výstava karavanů a obytných vozů

FOR CARAVAN – výstava karavanů a obytných vozů

3 minuty čtení, Naposledy aktualizováno: 28. 02. 2020


V březnu je nejvyšší čas vyrazit do pražských Letňan na jarní výstavu For Caravan 2020 a inspirovat se při plánování letošní dovolené či víkendových výletů. Výstavu můžete navštívit v termínu 13.-15.3.2019.

Proč platit za hotel, když můžete bydlet ve svém? Proč jet tam, kam rozhodla cestovka, když si trasu můžete určovat sami? Proč platit někomu stornopoplatky, když potřebujete změnit termín? Přijďte se přesvědčit do Letňan, že cestovat jde i jinak. Svobodně a pohodlně. Nikde jinde nenajdete takový výběr karavanů, obytných přívěsů a různého příslušenství jako tady, ať už domácí či cizí provenience.

Že jste ještě s karavanem či obytným přívěsem nejeli? Žádný problém. Přímo na výstavišti si můžete jízdu sami vyzkoušet a rozhodnout se, který model je pro Vás nejlepší. A v případě, že máte nižší rozpočet, není nic snadnějšího, než si vybrat z nabídky bazarových vozů nebo si vozidlo pronajmout. A když se na Vás usměje štěstí, můžete vyhrát zapůjčení obytného vozu pro 4 osoby na jeden týden, nebo také týdenní kapitánský kurz na plachetnici.

Pokud už jedno auto máte a nechcete si kupovat na cestování další, na výstavě najdete firmy, které se vestavbou do osobních a dodávkových vozů zabývají.

Součástí výstavy jsou i různé akce a doprovodné přednášky, kde se můžete cestovatelů zeptat na to, co Vás zajímá a nechat si poradit od těch zkušenějších. Třeba o tom, jak kempovat a cestovat ve Slovinsku nebo Skotsku. Asociace kempování a karavaningu si pro vás připravila přednášku na aktuální téma Stellplatzy v České republice. Sobotní přednášku ocení hlavně nováčci, pro které je připraveno téma obytné auto vs. obytný přívěs.

Autoklub České republiky na výstavě předvede unikátní přehlídku obytných automobilů z 50. až 80.let minulého století.

Jaké to je, když otočíte auto na střechu, zjistíte na simulátoru dopravních nehod a děti si zase mohu vyzkoušet simulátor jachtingu pro děti nebo si rovnou v bazénu vyzkoušet jízdu na plachetnici.

Těšit se můžete také na autogramiádu motokrosových jezdců reprezentace ČR.

Nově budou na veletrhu k vidění boulderingové závody a sekce Outdoor.

 

Nač ještě čekat? Vstupenky si můžete koupit online ještě dnes. Na viděnou v Letňanech!

 

Více informací na www.forcaravan.cz

 

 

 

 

Přišel Vám článek užitečný?