COVID
Salóny jsou OTEVŘENY! Těšíme se na Vás.
Fitness trenérka Iva otestovala Mazdu 3

Fitness trenérka Iva otestovala Mazdu 3

5 minut čtení, Naposledy aktualizováno: 17. 10. 2019


 

První vlaštovkou projektu #kodecarjizda, ve kterém budeme testovat různé vozy z nabídky našeho salonu, byla Ivana Šeděnková, fitness trenérka, majitelka fitness studia a novopečená maminka. Rozhodli jsme se, že jí bude slušet červená Mazda 3.

Ivo, vítáme vás v #kodecarjízdě! Prozraďte nám nejdříve něco o sobě.

Ahoj, děkuji za pozvání. Jak už bylo zmíněno, živím se jako fitness trenérka ve svém vlastním studiu. Trénuji fitness, dělám konzultační lekce a sem tam o cvičení napíšu nějaký e-book. Nyní se věnuji hlavně maminkám  po porodu, protože si myslím, že tyto ženy jsou nejvíce vděčné a šťastné za to, že se můžou opět dostat do kondice před porodem. Sama jsem nedávno přibrala v těhotenství 22 kg a moc dobře vím, co dá za práci to dát dolů. Teď už je naštěstí přebytek váhy fuč 🙂

Podle čeho si vybíráš auto? Je to jen vzhled nebo sleduješ i ostatní parametry?

U mě je důležité všechno – vzhled, barva, spotřeba, ale nejdůležitější je pro mě asi bezpečnost. Své auto jsem kupovala, když jsem ještě měla v bříšku svojí dceru Isabellku. I předtím jsem měla auto, ale bylo malinké a ne zrovna bezpečné. Dá se říct, že své současné auto jsem koupila své dceři 🙂

 

Tak doufáme, že se Isabellce líbí ☺ Když sis vybírala auto, nechala sis od někoho poradit? Na čí rady vlastně dáš nejvíce?

Auto jsem vybírala s taťkou, přece jen nějaký chlap byl potřeba. Přítel je pořád v práci, takže byl jen na telefonu. Jelikož jsem taková “googlerka”, našla jsem si i veškeré recenze na internetu, abych věděla, že mě v ničem nezklame.

Prozraď nám v jakém autě ses přes víkend vozila a jak bys jízdu ohodnotila? Neměla jsi strach usednout s malou do nového auta? A co si budeme povídat, ani počasí ti zrovna nepřálo.

Dostala jsem k dispozici Mazdu 3 s benzínovým motorem 2.0 Skyactiv. Když jsem ji uviděla poprvé zezadu, přišlo mi malinké, jelikož já jsem na ty velikosti typu SUV. Pak jsem se na něj podívala ze předu a řekla jsem si WAU! Je vážně nádherné!

Strach z jízdy jsem rozhodně neměla, spíš jsem se styděla, jestli se s ním vůbec budu umět rozjet, protože ho moc neznám, ale skutečně mě překvapilo. Cítila jsem se v něm jako by to auto bylo moje, byla jsem z toho úplně unesená. Přišlo mi, jako bych s ním už najezdila 100 tisíce kilometrů a jako by se mi samo přizpůsobilo. Malá také strach určitě neměla, protože v něm pořád jen spinkala. Dokonce mi na Instastories napsala jedna slečna, že Mazdu 3 také mají a její miminko v něm pravidelně spokojeně spinká v dětské autosedačce… a to pro nás maminky je důležité!

 

 

Tak to je super! Co tě nejvíce na Mazdě 3 zaujalo a co ti možná bude i chybět?

Vyhřívaný volant! To je prostě dokonalost! Myslím, že tohle bude v mém příštím výběru hrát velkou roli. Ale za mě bylo perfektní asi vše… Víte jak to je, jsem žena a hodnotím jen ten vzhled, asi úplně nerozepíšu nic technického.

V té zimě, co byla o víkendu, musel být vyhřívaný volat opravdu vhodný. Kam jste tedy s rodinkou vyrazili na #kodecarjizdu?

Byli jsme se projet do Beskyd společně s přáteli, kteří jsou milovníci bozů značky Mazda, tak jsme jim své víkendové autíčko chtěla ukázat. Celkově jsme si to skvěle užili!

Ivu můžete sledovat na Instagramu: @Ivanna0508

#kodecarjizda tímto nekončí a vy se můžete těšit na příští víkend, kdy budeme projíždět Citroen C3 Aircross se stylistou Luďkem Šmehlíkem!

 

—————–

Pozvánka na akci Velikonoční malování KODECAR

Nejen Ivu s dcerkou, ale také ostatní rodiče s dětmi, kteří to nemají do Ostravy daleko, zveme na Velikonoční malování na vůz Mazda CX-5.

Přijďte si na Bílou sobotu 31. 3. do Kodecaru pomalovat jedno z našich velkých bílých aut – Mazdu CX-5.

Bližší informace na Facebooku Kodecar nebo naKudyznudy.cz - tipy na výlet

Přišel Vám článek užitečný?