COVID
Salóny jsou OTEVŘENY! Těšíme se na Vás.
Citroën má šmrnc. A C3 ELLE zvlášť!

Citroën má šmrnc. A C3 ELLE zvlášť!

4 minuty čtení, Naposledy aktualizováno: 17. 10. 2019


 

Řeč je o půvabném Citroënu C3 ELLE. Jeho ladné křivky vznikly ve spolupráci dvou předních francouzských značek – Citroënu a módního časopisu ELLE. Výsledkem je elegantní a stylová městská verze vozu C3 inspirovaná dnešními aktivními ženami, která je na míru přizpůsobena jejich životnímu stylu. Vůz nabízí dokonalý komfort, užitečné technologie a díky své vizáži se na cestách opravdu neztratí.  

Svěží a moderní design!

Citroën C3 ELLE je multifunkční městský vůz plný energie, svěžesti… a barev! Karoserie je k dispozici hned v několika odstínech: Bílá Banquise, Černá Perla Nera a Šedá Platinum. Ve spojení s dvoubarevnou střechou, které dominuje exkluzivní odstín Sable, je auto skutečně jedinečným designovým počinem. Další možnou variantou je černá střecha v odstínu Onyx Black a karoserie v metalickém odstínu Sable. Při pohledu zvenku se C3 ELLE odlišuje rovněž speciální fólií na střeše a čtyřpísmenným nápisem odkazujícím na logo ženského časopisu ELLE. Auto si také zachovalo velkorysé křivky a siluetu, které mu zajišťují jedinečnou osobnost. Tu lze navíc posílit pomocí paketu Pack Color ELLE, který nabízí ještě více kombinací personalizace.

 

 

Jako v bavlnce…

Interiér vozu je pojat inovativně. Posiluje se tak soulad mezi zpracováním barev a materiálů interiéru a exteriéru. Vnitřek vozu – inspirovaný nábytkářstvím a cestováním – nabízí stylové a vysoce kvalitní zpracování. Sedadla jsou potažena šedou látkou s podšitím v odstínu Cherry Pink (třešňová růžová); šedá palubní deska s lištou rovněž v tomto odstínu také podtrhuje pocit pohodlí a prostornosti. Elegance interiéru je dovršena koberečky s logem časopisu ELLE.

 

 

Bohatá a inteligentní výbava!

Citroën C3 ELLE vychází z verze výbavy FEEL a nabízí celou řadu užitečných prvků výbavy a technologií, které usnadňují řidiči život, zvyšují bezpečnost jízdy a jsou tak skutečnou zárukou komfortu.  C3 ELLE nabízí handsfree sadu Bluetooth, USB port, audio systém a mlhovky, Airbump, kožený volant a dále i elektrické ovládání všech čtyř oken. Tato speciální edice je také vybavena asistentem pro rozjezd ve svahu (jen některé verze), systémem snímání dopravních značek se zobrazením povolené rychlosti a systémem varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu. Auto je k dispozici s benzínovým motorem PureTech 82 MAN a s dieselovými motory.

 

Technické informace automobilu Citroën C3 ELLE:

> Kola 16“ Steel & Style 3D

> Manuální klimatizace

> Kožený volant

> Audiosystém RD6, Rádio, Hands free Bluetooth®, konektor USB a audio zásuvka typu Jack

> Systém rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost

AFIL – varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu

Coffee Break Alert (zobrazí upozornění na displeji po 2 hodinách nepřerušené jízdy)

> Pomoc při rozjezdu ve svahu (Hill Start Assist)

> Přední mlhové světlomety

> Elektricky ovládaná okna předních a zadních dveří

> Tempomat + omezovač rychlost

> Čalounění látka Curitiba Šedá s Cherry Pink prošíváním

> Paket Bi-Color a Airbump®

> Pack Look – ELLE

 

Domluvit testovací jízdu

Přišel Vám článek užitečný?