COVID
Salóny jsou OTEVŘENY! Těšíme se na Vás.
Autoshow Praha – dubnový svátek automobilismu

Autoshow Praha – dubnový svátek automobilismu

3 minuty čtení, Naposledy aktualizováno: 17. 05. 2020


Duben? U auta stále budem. Jinak to ani nejde. Dubnová Autoshow Praha je totiž největším autosalonem v České republice a opravdovým svátkem, jak pro profesionály, tak pro ostatní řidiče a milovníky aut.

A pozor! Tento ročník začíná na novém místě, v PVA EXPO PRAHA, Letňany. V nejmodernějším veletržním prostoru v Praze na Vás čeká 12. až 14. dubna v šesti výstavních halách na ploše 105 000 m2 automobilový ráj. Za víkend můžete shlédnout na 30 až 40 novinek a kolem 20 českých premiér.

Socha na kolech a testovací jízdy pro veřejnost

Z nabídky vozidel si vybere každý. Rozptyl sahá od osobních přes terénní po užitkové. Zajímají Vás miniauta? Chcete zjistit, co je nového v sériové produkci? Nebo si sáhnout na nějaký ten supersport? Toužíte si omrknout auta od malovýrobců, které jinak běžně neuvidíte? Jste fanda do historických vozidel? Tady jste na správném místě. Představí se Vám například zbrusu nová Toyota RAV4 a obdivovat můžete i sochu na kolech, jak jeden nadšený recenzent nazval nový Lexus LC 500.

 

Pokud Vám nestačí jen se mlsně koukat, určitě neodmítnete nabídku testovacích jízd pro veřejnost.

A k tomu příslušenství, na jaké si jen vzpomenete nebo jste ani netušili, že existuje. Technika jde dopředu mílovými kroky a právě tady je příležitost seznámit se se světovými trendy.

Profesionálové Vám poradí, jak se o Vašeho miláčka starat a doporučí tu správnou výbavu. Kdo si chce svou káru vytunit, tady jistě najde inspiraci.

Na vlastní oči a uši

Do pořádného auta patří nejen pořádný audiosystém, ale i video a samozřejmě navigace. Konečně zjistíte, jak zní v autě hudba z kvalitního audia a jaký si vybrat komunikační systém. Jak své auto pořádně zabezpečit před nenechavci – ať už mechanicky či elektronicky – Vám na výstavě také poradí a taky se dozvíte něco o vyhledávání odcizených vozidel.

V kalendáři si zaškrtněte druhý dubnový víkend a vstupenku si můžete koupit už dnes. Na „tuněnou“ v Letňanech!

Více informací na www.autoshowpraha.cz

Přišel Vám článek užitečný?