Dny Happy Days Citroën 18-27.9.2023 – sleva na skladové vozy až 60 000,- Kč, výkupní bonus až 30 000,- Kč, úvěr s 0% navýšením, sada zimních pneumatik ZDARMA

Dny Happy Days Citroën 18-27.9.2023 – sleva na skladové vozy až 60 000,- Kč, výkupní bonus až 30 000,- Kč, úvěr s 0% navýšením, sada zimních pneumatik ZDARMA

x
3 auta, která by chtěl vlastnit každý muž

3 auta, která by chtěl vlastnit každý muž

3 minuty čtení, Naposledy aktualizováno: 17. 10. 2019


Muži auta milují. To je jasná věc. Asi každý má od malička vysněné typy nebo přímo modely konkrétních vozů, které by chtěl mít doma v garáži. A je jisté, že u některých mužů by navíc nezůstalo jenom u jednoho.

Která auta by chtěl vlastnit každý muž?

Náklaďák

Náklaďák je takovým dočasným domovem čtyřech na kolech. S pořádným velkým obytným náklaďákem „vytuněným“ pro putování přírodou a opuštěnými místy, nejlépe s náhonem na všechna kola, se můžete vydat na třítýdenní dovolenou, ale také na expedici kolem světa. Lidí, kteří dávají přednost korbě náklaďáku před dovolenkováním s cestovkami, je stále více.

Na rozdíl od klasického osobáku náklaďák nabízí mnohem větší prostor. Nejen pro věci, které si vezete s sebou, ale i samotné cestování je mnohem pohodlnější. Můžete si tak zajistit naprostý komfort i uprostřed africké džungle, pouště nebo v nevlídných podmínkách ruské Sibiře s veškerou výbavou bez ohledu na nějaké hotely a jiné. Často se s náklaďákem navíc dostanete i do míst, kam byste se normálně nepodívali. Cestování náklaďákem je opravdové dobrodružstvím.

Sporťák

Po pořádném sporťáku touží většina chlapů. A nemusí se jednat vysloveně jen o supersporty typu Ferrari nebo Lamborghini. Konec konců stačí sáhnou po čemkoliv s nižší světlou výškou a náhonem na zadní kola.

Ten pocit, kdy je před vámi jenom silnice a nic vás netlačí v hlavě. Nezáleží na rychlosti, ale na ubíhající cestě, bravurně projeté zatáčce. S množstvím vyplavených endrofinů se dostavuje nepopsatelné štěstí a radost. Superpocitu z jízdy se zkrátka nic nevyrovná.

Třeba taková Mazda MX-5 je doslova legendární sporťák, který dokáže pořádně načechrat vlasy vaše i vaší přítelkyně.

Veterán

Oblíbené jsou také veterány. Někteří lidé si je pořizují proto, aby vlastnili auto, které například měli jeho rodiče nebo bylo nedostižným snem v mládí. Pak je ale skupina nadšenců, kteří tyto staré retro kousky zachraňují před sešrotováním a užívají si jejich renovaci. Ti pak každou volnou chvíli zamíří do garáže vrtat se ve svém “čtyřkolovém” miláčkovi a snaží se ho dát do původního stavu.

Ať už patříte k jedněm nebo druhým, nakonec vás u srdce hřeje pocit, že sedíte v autě, které vám jako klukovi viselo v pokojíčku na plakátě.

Přišel Vám článek užitečný?